کدخبر : 12328 |

همایش پیاده روی حرم تا حرم با پرچم مطهر ثامن الحجج (ع)+عکس


همایش پیاده روی حرم تا حرم با پرچم مطهر ثامن الحجج(ع) با حضور جمعی از مسئولین،خادمین ،هنرمندان پیسکوت و بازاریان تهران برگزار شد

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز:همزمان با ششمین روز از دهه کرامت خدام حرم مطهر امام رضا (ع) که حامل پرچم متبرک آستان قدس رضوی بودند ، مهمان مردم ولایتمدار استان تهران شدند.
در این همایش پیاده روی که با حضور خدام مرقد مطهر حضرت علی این موسی الرضا علیه السلام و دوستداران آن امام همام از امام زاده روح الله واقع در میدان امام خمینی (ره ) تا امام زاده زید واقع در بازار تهران برگزار شد،عاشقان حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام با شور و هیجانی وصف ناپذیر با نثار صلوات از کاروان استقبال نمودند .

براساس همین گزارش،در این مراسم در طول مسیر راهپیمایی کارکنان سازمان امور مالیاتی و بازاریان تهران با گل و شیرینی از کاروان پذیرائی نموده و بازاریان ضمن مفروش نمودن مسیر کاروان از سوی برخی شخصیت ها جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل آورده بودند .

آقای محمد برسوزیان یکی از هنرمندان کشورمان که به دعوت بازاریان در این مراسم حضور یافته بود .در گفتگو باخبرنگار بقاع نیوزگفت: بنده توفیق این را داشتم که از آغاز شروع مراسم در امام زاده روح الله کاروان را همراهی نمایم . در طول این مسیر حال بسیار خوشی داشتم و در امام زاده زید با زیارت پرچم متبرک شده به ضریح مقدس امام رضا لحظه ای با همه وجودم احساس کردم در صحن و بارگاه ملکوتی حضرت حضور دارم .

مدیراستان امامزاده زید (ع) با بیان اینکه این ششمین سال متوالی است که ما میزبان خدام و پرچم متبرک آستان ثامن الحجج (ع) هستیم گفت : این پرچم نماد ارادت مردم به خاندان اهل بیت(ع) علل الخصوص علی بن موسی الرضا (ع) است و مردم با حضور خود در مراسم استقبال از خادمین حرم مطهر به عرض ارادت به ساحت ملکوتی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت می پردازند.
سعیدمرادزاده افزود: این کاروان در روزهای آتی در دیگر امامزادگان استان تهران امامزاده صالح تجریش(ع)و امامزاده صالح فرحزاد(ع) حضور خواهند داشت که مورد استقبال مردم و هیات امناء بقاع متبرکه قرار خواهند گرفت.

خبرنگار:مریم قرایی

عکاس:محمد حامدی
width="300"
width="300"
width="300"
width="300"
۲۰۱۶۰۸۱۰_۱۲۴۹۲۷
۲۰۱۶۰۸۱۰_۱۱۲۶۰۳

مربوطه به : آخرین عناویناخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :