کدخبر : 18652 |

پایان بخش خواهران مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران + اسامی برترین‌ها


معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: بخش خواهران چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران با اعلام نفرات برتر به‌کار خود پایان داد.

به گزارش بقاع نیوز( نقل از خبرگزاری فارس)، حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران شامگاه امروز در بخش خواهران با اعلام نفرات برتر به‌کار خود پایان داد.

وی با بیان اینکه در این رقابت‌ها حدود ۲۰۰ خواهر حضور داشتند، افزود: بخش برادران چهلمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم از فردا ۱۱ مردادماه در مجتمع فرهنگی برق ساری آغاز به‌کار می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه در رشته حفظ ۵ جزء قرآن کریم سه بانوی بهشهر مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند، تصریح کرد: سمیه محمدیان، تکتم گرائیلی و مریم ابراهیم‌نژاد سه بانوی بهشهری بودند که در رشته حفظ ۵ جزء به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

قربانی با بیان اینکه در رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم فائزه علیزاده از آمل، سمیه شوشتری از میاندورود و مریم باقری‌آستانه از نکا به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند، خاطرنشان کرد: رشته حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم سه بانوی بهشهری راضیه صادقی، محبوبه زارع و شهربانو رنجبر به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی بیان کرد: در رشته حفظ کل قرآن کریم رقیه رضایی از ساری مقام اول، فاطمه نظری از بهشهر مقام دوم و حکیمه نصیری از بهشهر مقام سوم را کسب کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه در رشته ترتیل راضیه رحیمی از بابلسر، نسیبه گلین‌مقدم از رامسر و زهره چالی‌ملکشاه از بابلسر به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند، ادامه داد: در رشته دعاخوانی سیده خدیجه حسینی از جویبار مقام اول، آرزو رحیمی از نوشهر مقام دوم و صفورا یداللهی از آمل و فرشته بابایی از بابلسر به‌صورت مشترک حائز رتبه سوم شدند.

قربانی با بیان اینکه در رشته قرائت زهرا پورطهماسب از بابلسر، هاجر عسگری از رامسر و فاطمه‌زهرا شعبانی از محمودآباد به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند، گفت: نفرات برتر این مسابقات به مرحله کشوری اعزام می‌شوند.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :