کدخبر : 18536 |

۲۹ رقبه تجاری آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) ساماندهی می شوند


زائرسرای امامزاده ابراهیم (ع) دلفان تکمیل می گردد.

به گزارش بقاع نیوز: مسلم رضایی پور معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از فعالیت های عمرانی آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان دلفان بازدید کرد .

 در این بازدید که با حضور محمدی منفرد مدیر اوقاف و امور خیریه شهرستان دلفان انجام شد ، علاوه بر بررسی وضعیت پروژه های عمرانی انجام شده در این امامزاده ، نیاز سنجی زیر ساخت های مورد نیاز این آستان مقدس بررسی شد . 

رضایی پور اعلام کرد : عملیات احداث و تکمیل زائر سرای طبقه همکف این امامزاده واجب التعظیم با اعتباری بالغ بر ۱/۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال ( یک میلیارد و هفتصد میلیون ریال ) به طور کامل انجام شده و ضمن واگذای به بخش خصوصی و تا قبل از افتتاح رسمی ، به منظور رفاه حال زائران این آستان مقدس در ایام عید سعید فطر ، مورد بهره برداری موقت قرار گرفته است.  

وی یادآور شد : در راستای بهسازی و مناسب سازی زائرسراهای قدیمی امامزاده ابراهیم (ع) در طبقه زیرین ، عملیات رنگ آمیزی نمای دیوارهای بیرونی و سفیدکاری نمای دیوارهای داخلی و سقف در مدت کوتاهی انجام گرفته و تا چند روز آتی به اتمام خواهد رسید .

تکمیل محوطه سازی به ویژه سنگ فرش کف محوطه و بهسازی و مرمت سرویس بهداشتی این بقعه متبرکه و احداث سپتیک تانک ، در دستور کار معاونت بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه برای این مکان مقدس در سال جاری خواهد بود .

رضایی پور ، ساماندهی ۲۹ رقبه تجاری آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) را از دیگر برنامه های این معاونت برشمرد و از افتتاح حسینیه امامزاده ابراهیم (ع) در آینده نزدیک خبر داد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :