کدخبر : 18513 |

اقامه نماز عید سعید فطر در مساجد شمال تهران


گروه مناطق: نماز عید سعید فطر در ۱۱ مسجد شاخص منطقه ۳ تهران برگزار می شود .

به گزارش بقاع نیوز (نقل از شهرنوشت)  ،مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه گفت : به منظور بهره مندی روزه داران ، نماز عید سعید فطر از ساعت ۶ تا ۷ صبح در مساجد محسنی ،هدایت ،قاضی الصابر ، المتقین ،بقیه اله ، شهید شاه آبادی ، صاحب الزمان ،امام علی (ع) (شهرک سوم خرداد) ،امامزاده اسماعیل و امام علی (سیدخندان) و حضرت  علی اصغر(ع)  برپا می شود.

وی همچنین از برپایی ایستگاه صلواتی در ۸ نقطه از منطقه ۳ خبر داد و افزود: از سوی دیگر به منظور اقامه نماز عید سعید فطر ائمه جماعات ، شورایاران و سایر شهروندان از سراهای محلات ۱۲ گانه به مصلای تهران اعزام می شوند و تعداد ۶ هزار عدد دعای قنوت نماز در اختیار نمازگزاران قرار می گیرد.

پیرهادی همچنین از همکاری این منطقه جهت برگزاری باشکوهتر روز قدس خبر داد و افزود:  حضور شهروندان در راهپیمایی عبادی و سیاسی قدس با پیش بینی سرویس حمل و نقل در نواحی ۶ گانه این منطقه انجام می شود.

وی برپایی اردوهای گردشگری به مکان های مذهبی از جمله  امامزاده علی اکبر چیذر (ع) ، از امامزاده قاضی الصابر (ع) به بهشت زهرا (س) ، امامزاده صالح (ع) ، حرم حضرت عبدالعظیم(ع) را از جمله برنامه های پیش بینی شده برای شهروندان در محلات طی ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

پیرهادی همچنین برنامه ی تلاوت نور با حضور قاریان برجسته و عموم شهروندان ، محفل انس با قرآن و  تجلیل از قاریان و فعالان قرآنی شهر تهران در طول ایام ماه مبارک رمضان  در مساجد و حسینیه های سطح منطقه را از دیگر برنامه های ویژه این ماه مبارک عنوان کرد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :