کدخبر : 18501 |

روز قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: روز قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز مقابله ملت‌هایى است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند.

به گزارش بقاع نیوز ( نقل از خبرگزاری فارس از قزوین)، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در تشریح برنامه‌های ویژه این اداره‌کل در خصوص روز قدس و نماز عید فطر گفت: روز قدس، جهانى است و روزى نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد.

وی افزود: روز قدس، روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز مقابله ملت‌هایى است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزى که باید مستضعفان مجهز شوند، در مقابل مستکبران و دماغ مستکبران را به خاک بمالند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اضافه کرد: روزى است که بین منافقان و متعهدین امتیاز خواهد شد و براساس همین اهمیت این اداره‌کل و بسیج با هماهنگی سازمان بسیج مستضعفان، بسیج اقشار و کارمندی اقدام به برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی در خصوص مسئله فلسطین و همچنین تبلیغات محیطی و نصب پوستر و بنر و پلاکارد در خصوص مردم مظلوم فلسطین، مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل، جملات تاریخی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در سطح امامزادگان و بقاع متبرک کرد است و از هم اکنون حضور فعال خانواده بزرگ وقف را در راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام می‌دارد.

عادل در ادامه در خصوص چگونگی برگزاری نماز عید فطر مطرح کرد: در خصوص برگزاری نماز عید سعید فطر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه انجام شده است و به همین منظور دعوت از ائمه جمعه سطح استان جهت اقامه نماز عید و بیان احکام شرعی فطریه و کفارات در شرف انجام است.

این مسؤول یادآور شد: همچنین با تهیه دستورالعمل تبلیغی و اطلاع‌رسانی از هم اکنون نسبت به تبلیغات و اطلاع‌رسانی جهت حضور اقشار مختلف مردم در مراسم معنوی عید سعید فطر، تبلیغات محیطی و چاپ و توزیع ادعیه نماز عید فطر، آماده‌سازی بقاع متبرکه جهت اقامه نماز، هماهنگی با صدا و سیما جهت پخش مستقیم نماز عید امامزادگان شاخص، چگونگی نصب صندوق‌های دریافت کفاره روزه و فطریه اقدامات لازم انجام شده است.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :