کدخبر : 18421 |

مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی با حضور سران قوا برگزار شد


مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی تهران صبح امروز با حضور سران ۳ قوه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش بقاع نیوزبه نقل از خبرگزاری تسنیم، مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی تهران صبح امروز با حضور علی لاریجانی رئیس‌ مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور و آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضائیه در مجلس و شورای اسلامی برگزار شد.

این مراسم در تالار آفتاب مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری به نمایندگی از امام خامنه‌ای، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری، سفرای کشورهای خارجی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران نیز با در دست داشتن تصاویر شهدای خود در مراسم حضور داشتند.

به گزارش بقاع نیوز، روز چهارشنبه ۱۷ خرداد، ۵ تروریست با حمله به ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم امام‌خمینی(ره) اقدامی تروریستی انجام دادند.

مراسم تشییع پیکر پاک شهدای حادثه تروریستی روز چهارشنبه در تهران با حضور پرشور اقشار مختلف مردم

مراسم تشییع پیکر پاک شهدای حادثه تروریستی روز چهارشنبه (۱۷ خرداد) پس از اقامه نمازجمعه تهران با حضور گسترده مردم روزه‌دار تهرانی و جمعی از مسئولان از مقابل دانشگاه تهران به سمت خیابان حافظ برگزار شد.

مردم روز‌ه‌دار تهرانی در مراسم تشییع شهدای ترور با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود و شعار «راه نفوذ دشمن مسدود باید گردد، داعش آمریکایی نابود باید گردد» جنایات تروریستی داعش و آل‌سعود را محکوم کردند.

پیکر پاک شهدای حادثه تروریستی پس از مراسم تشییع در قطعه ۵۰ کنار مزار شهدای مدافع حرم به خاک سپرده خواهند شد.

شهید جواد تیموری از پاسداران حافظت مجلس در قطعه ۲۸ در جوار برادر شهیدش که در عملیات مرصاد شهید شده بود، آرام خواهد گرفت، همچنین مازیار سبزعلی باغبان شهید در حرم مطهر حضرت امام(ره) به خاک سپرده می‌شود.

پیکر حجت‌الاسلام تقوی نیز پس از تشییع توسط مردم قم در گلزار شهدای این شهر مقدس آرام خواهد گرفت.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار ویژهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :