کدخبر : 18356 |

دیدار فعالان قرآنی با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان


در ماه ضیافت الهی فعالان قرآنی با آیت الله سلیمانی دیدار کردند

به گزارش بقاع نیوز، در پنجمین روز ماه ضیافت الهی جمعی از فعالان قرآنی زاهدان با نماینده ولی فقیه در زاهدان دیدار نمودند. درابتدای این دیدار قاری وداوراهل سنت استانی استاد سالار زهی به قرائت آیاتی از کلام الله پرداختند و در ادامه این دیدار قاری و مبتهل ممتاز استان استاد غلامی پور به قرائت پرداختند ، در این دیدار صمیمی نفر اول چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته قرائت جناب آقای آمیغ زاده و همچنین رضا صفدری نفر دوم مسابقات کشوری دانش آموزی نیز به قرائت قرآن پرداختند که  مورد تشویق و تحسین حاضرین و حضرت آیت الله سلیمانی قرار گرفتند.

در ادامه این محفل حضرت آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و در جمع فعالان قرآنی فرمودند: دنیای مفاهیم و برکات قرآن کریم بیکران است و هر کس به اندازه ظرف استعداد و توانایی خود از ان برداشت می کند و چه بسا این ظرف برای قاریان و حافظان و مانوسان با قرآن از دیگران وسیع تر می باشد.

آیت الله سلیمانی فرمودند : قرآن بهترین وسیله برای انس ورفاقت می باشد و تنهایی انسان را در این عالم ، فقط انس با قرآن برطرف می کند.

نماینده ولی فقیه در جمع فعالان قرآنی گفتند: در مسیر زندگی ، قرآن برترین وسیله برای نجات  است و از آن به ثقل اعظم تعبیر میشود و تا کنون جز تعداد اندکی نتوانستند به جوهر اصلی قرآن و معانی و مفاهیم وسیع آن دست یابند.

آیت الله سلیمانی امام جمعه شهرستان زاهدان با اشاره به اینکه سهم قرآن در زندگی امروز ما بسیار اندک است اگر در همه جا مانند خانه ؛ اداره ، مدرسه ، دانشگاه سهم قران را بیشتر اختصاص دهیم این با عث سربلندی ، افتخار و عزت ما خواهد شد.

 در پایان این دیدار فعالان قرآنی نماز مغرب و عشا را به امامت نماینده ولی فقیه در استان اقامه نمودند و پنجمین روز ماه مبارک رمضان را در کنار ایشان افطار کردند.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :