کدخبر : 18326 |

دومین همایش و جشنواره ملی طبیعتگردی ،طب سنتی و گیاهان داروئی ۶ الی ۹ تیر ماه برگزار می شود


دومین همایش و جشنواره ملی طبیعتگردی، طب سنتی و گیاهان دارویی نطنز ۶ الی ۹ تیرماه ۱۳۹۶ برگزار می شود.

به گزارش بقاع نیوز دومین همایش و جشنواره ملی طبیعتگردی ،طب سنتی و گیاهان داروئی نطنز ، این جشنواره که قرار بود اواخر اردیبهشت‌ماه برگزار شود، پیرو هماهنگیهای انجام شده با سازمان میراث فرهنگی کشور و دفتر طب سنتی وزارت بهداشت و نیز هم‌زمان شدن تاریخ برگزاری جشنواره با شروع تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی و برای عدم تداخل با انتخابات ، این جشنواره به تعویق افتاد که از ۶ الی ۹ تیرماه ۹۶  برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش ، مراسم افتتاحیه این جشنواره در روز ششم تیر ماه  همزمان با تعطیلات عید سعید فطر با حضور میهمانان کشوری، مدیران مرتبط و همچنین چهره های مشهور  فرهنگی و هنری در عرصه سینما ،تئاتر ،تلویزیون و موسیقی برگزار و بعد از آن کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم، مراسم جشن ویژه عید سعید فطر  با شکوه هر چه تمام در قلعه کوهاب واقع در باغشهر تاریخی نظنز  انجام خواهد شد .

همچنین این گزارش می افزاید : در روز هفتم تیرماه و دومین روز از جشنواره، کارگاه فرصت‌های کارآفرینی و بازاریابی و اشتغال در صنعت کشت گیاهان دارویی ویژه عموم، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم، تورهای نطنز گردی و طرق رود، صعود کوهنوردان به قله کرکس نطنز و مراسم جشن کودک و طبیعت برگزار می‌شود.

گفتنی است ، در سومین روز نیز کارگاه‌های اولویت‌های کشت گیاهان دارویی منطقه نطنز و خواص آن، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم ، تور ابیانه نطنز، بازدید از موزه رهگشای بادرود، کارگاه نشاط و سلامتی را از طبیعت هدیه بگیریم و مراسم جشن اختتامیه نیز برپا خواهد شد.

بنا بر این گزارش ، در آخرین روز از دومین جشنواره ملی طبیعتگردی ،طب سنتی و گیاهان داروئی نطنز ، مراسم کودک و طبیعت، کلاس‌های حفظ سلامت ویژه عموم ، کارگاه نشاط و سلامتی را از طبیعت هدیه بگیریم برگزار می‌شود و پایان این دوره از مراسم ، تور کویر نوردی متین آباد است.

مربوطه به : اخبار ویژهفرهنگیاخبارپایگاهاخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :