کدخبر : 20383 |

اظهارات علم‌الهدی درباره اردوکشی سیاسی


نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: دشمنان در خط براندازی نظام حرکت می‌کنند و امیدشان به یک جریان لائیک در این مملکت است.

به گزارش بقاع نیوزبه نقل از تسنیم ،آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جمع زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی اظهار داشت: خوشبختانه امسال همچون سنوات قبل در روز نخست سال از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری که راهبرد سازنده‌ای در خط حرکت و تداوم انقلاب مقدس اسلامی ما دارند حداکثر استفاده و بهره برداری را انجام دادیم، هیچ مصیبت و مشکلی برای یک انسان تکلیف مدار و برای یک عنصر دین مدار از گمراهی و ندانم کاری و بلاتکلیفی در عرصه زندگانی سیاسی بیشتر نیست.

وی گفت: عنصری که بناست زندگانی‌اش دین مدار باشد و تکلیف مدار عمل کند و از تکالیف الهی تخلف نکند، اگر راه برایش در عرصه زندگی اجتماعی و سیاسی و در فعالیت‌های اجتماعی برایش مشخص نباشد هیچ مصیبتی برای وی از این بالاتر نیست که دچار «چه کنم» در عرصه فعالیت سیاسی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه ما دارای یک رهبر بصیر و حجت امام زمان(عج) هستیم تصریح کرد: ایشان در سخنرانی روز اول سال مسیر حرکت و راهبرد و مسیر ما را مشخص می‌فرمایند و هیچ ابهام و سیاهی و ظلمتی در مسیر قرار نمی‌گیرد؛ بر این اساس می‌دانیم که به تکلیف عمل کرده‌ایم و مسیر نیز مشخص است.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در این بحرانی که دست ما از دامان ولی عصر (عج) کوتاه است وجود مقام معظم رهبری نعمتی ارزشمند است، در بخش نخست فرمایشات مقام معظم رهبری نکاتی وجود داشت که نیاز به بازخوانی است، ایشان هم راه را نشان دادند و هم راهکار را و هم نقطه هدفگذاری دشمن را عنوان کردند.

وی افزود: ایشان عنوان کردند در اتفاقات مثبت سال قبل همه جناح‌ها حضور داشتند و معنایش این است که یک جریان مشترک در تمامی آحاد ملت ما با تمامی اختلافات ایجاد شده و مبنای آن عشق به دین و خدا و پیامبر(ص) و عترت ایشان است.

خطیب جمعه مشهد مقدس بیان کرد: مقام معظم رهبری در این فرمایش خود، محور و ملاک هویت مردم ما را مشخص کردند، این مردم در یک چیز مشترک هستند و آن هم دین مداری و علاقه به عترت پیامبر است و برای همه قرآن عزیز است و با هر اختلاف سلیقه‌ای این مسئله مشترک است.

وی افزود: امروز دشمنان ما به این اصل رسیده‌اند که هم مردم به نظام وابسته هستند و هم نظام به مردم و آن عامل پیوند دهنده میان مردم و نظام، دین است، اگر بنا شد سفره دین از میان برداشته شود رابطه مردم و نظام بهم می‌خورد و یک نظام غیرمردمی را به خوبی و راحتی می‌توان براندازی کرد و اینها در خط براندازی نظام حرکت می‌کنند و امیدشان به یک جریان لائیک در این مملکت است.

آیت‌الله علم‌الهدی عنوان کرد: همین تفکر را عده‌ای فرصت طلب در داخل کشور نیز دارند، اینها می‌بینند مردم با آرم دین و ولایت تصمیم می‌گیرند و دنبال سر ولایت حرکت می‌کنند پس به دنبال توسعه بی بندوباری هستند تا در اردوکشی سیاسی خود این جریان لائیک را به میدان قدرت خود آورده و استخدام کنند، مقام معظم رهبری به این دو جریان پیام دادند.

وی گفت: خارجی‌ها بدانند که هیچ وقت نمی‌توانند با سرهم بندی یک جریان لائیک در برابر سیل میلیونی جمعیت متدین ایستادگی کنید، قدرت‌یابان داخلی نیز به نتیجه‌ای نمی‌رسند زیرا این مردم متدین هستند.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :