کدخبر : 18274 |

پیام تبریک مدیرکل اوقاف قزوین به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی


حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در پیامی ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در پیامی۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است :
در عصر ارتباطات – دانایی ، تعامل سازمانی و روابط انسانی ، دانشی گسترده و تاثیرگذار است که هنر و علم را تلفیقی شگرف در خدمت گرفته و سازمان ها را با افکار عمومی پیوند می دهد.
روابط عمومی ها در جهان کنونی ، انتقال اطلاعات را شتاب بخشیده و ایجاد تغییرات اساسی در روند رویدادها و اندیشه ها را دست ـورد فعالیت گسترده آن هاست
واینک که عرصه های حیات بشری در قرن فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، دگرگونی و تحولی عظیم را تجربه می کند ، روابط عمومی ها در شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات نقش بی بدیلی را ایفا کرده و در ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها اولین گزینه قابل بررسی هستند.
لذا در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی آنچه شایسته است ، پاسداشت اندیشه و گسترش تعاملات انسان – سازمانی برای نیل به آرمان توسعه همه جانبه ی ایران اسلامی است ، ضمن تبریک این روز به تمامی فعالین عرصه روابط عمومی و ارتباطات ، توفیقات بیش از پیش همگان را در ترویج و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی وقف و همچنین معرفی بقاع و اماکن متبرکه استان و گام نهادن در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر عمل امینانه به وقف و تبدیل بقاع و اماکن متبرکه به قطب های فرهنگی از خداوند منان خواستارم.
پیروزی تان مستدام ، بهروزی تان همواره 

مربوطه به : اجتماعیاخبار ویژهاخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :