کدخبر : 18224 |

تلالوی کرامت امام زادگان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران


یکی از شاخصه های مهم سی امین نمایشگاه کتاب پرداختن به موضوعات دینی و به ویژه ائمه و امام زادگان شریف آن می باشد.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، یکی از شاخصه های مهم سی امین نمایشگاه کتاب پرداختن به موضوعات دینی و به ویژه ائمه و امام زادگان شریف آن می باشد. انتشارات فرهنگ ایلیا چند سالی است که در زمینه شناسایی فرهنگ استان گیلان اقدامات موثری را انجام داده است. این انتشارات به نشر کتاب هایی با عنوان امام زاده های گیلان، زیارتگاه های گیلان،فرهنگ عامیانه زیارتگاه های گیلان و معرفی نقاشی های دیواری بقعه های گیلان پرداخته است. هم چنین کتاب های دیگری با عناوین تاریخ گیلان پس از اسلام و تاریخ گیلان پیش از اسلام از دیگر موضوع های منتشر شده توسط این انتشارات می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

انتشارات برکات اهل بیت

یکی دیگر از انتشارات با محوریت موضوع اهل بیت، انتشارات برکات اهل بیت است که به چاپ نزدیک ۱۰۰ کتاب برای آشنایی کودکان با اهل بیت پرداخته است. حاج آقا محمد علی زاده مدیر این انتشارات در گفت و گو با خبرنگار بقاع نیوز گفت: از سال ۱۳۷۸ برای اولین بار کتاب هایی در زمینه آشنایی کودکان با اهل بیت را در قالب شئونات اسلامی و بسیار شاد همراه با رنگ آمیزی منتشر کرده است که مورد استقبال بسیار از افراد قرار گرفته است. وی خاطر نشان کرد در سه سال اخیر اوضاع نمایشگاه کتاب مانند گذشته نیست و استقبال از کتاب ها رو به کاهش است.

 

 

 

 

 

 

 

 

گفتنی است، کتاب های مزاج شناسی طب سنتی اسلامی نوشته جواد علی قلی پور که توسط انتشارات جام جوان منتشر شده است، یکی دیگر از پرفروش ترین کتاب های ایران شناخته شده است.

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب دایر می باشد.

انتهای پیام/

خبرنگار:مریم کتابچی

عکاس:محمد حامدی

مربوطه به : آخرین عناوینفرهنگیاجتماعیادبیات و نشراخبار ویژهاخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :