کدخبر : 18177 |

برگزاری همایش استانی جایزه بنیاد البرز در قزوین / تجلیل از نخبگان علمی در هفته معلم


حجت‌الاسلام غلامرضا عادل از برگزاری همایش استانی جایزه بنیاد البرز و تجلیل از نخبگان علمی در هفته معلم درقزوین خبرداد

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان با اشاره به  برگزاری همایش استانی جایزه بنیاد البرز در قزوین بیان کرد: مرحوم حسینعلی البرز اولین فردی است که در کشور وقف علمی و جایزه ملی حسن تحصیلی به نخبگان، مبتکران و دانش‌آموزان را پایه‌گذاری کرد.
به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام غلامرضا عادل مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در جلسه همایش جایزه استانی حسن تحصیل به نخبگان، مبتکران، دانش‌آموزان استان قزوین  با اشاره به برگزاری همایش استانی جایزه بنیاد البرز در قزوین بیان کرد: مرحوم حسینعلی البرز اولین فردی است که در کشور وقف علمی و جایزه ملی حسن تحصیلی به نخبگان، مبتکران و دانش‌آموزان را پایه‌گذاری کرد.
مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین در ادامه گفت : هرساله همایشی از سوی این بنیاد در یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود و طی آن از دانش‌آموزان ممتاز تجلیل می‌شود که پنجاه و پنجمین سال همایش استانی جایزه بنیاد البرز در استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: این همایش به همت بنیاد البرز و با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و اداره‌کل اوقاف استان، وزارت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین، صداوسیما و استانداری استان قزوین برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عادل در ادامه اظهار کرد: ۸۰ دانش‌آموز برتر و ۲۸ معلم برتر از مناطق ۱۴گانه آموزش و پرورش استان قزوین توسط آموزش و پرورش، ۱۰ نخبه علمی توسط بنیاد ملی نخبگان استان و ۱۰ برتر بنیاد علمی قلم چی در این همایش مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است که این همایش در ۱۳ اردیبهشت ماه همزمان با گرامیداشت هفته معلم در سالن همایش پردیس فرهنگیان شهید رجایی واقع در خیابان شهید نواب صفوی برگزار می‌شود و دعوتنامه این همایش هم برای میهمانان ، مدعوین و خبرنگاران محترم رسانه های جمعی ارسال شده است.

مربوطه به : فرهنگیادبیات و نشراخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :