کدخبر : 17835 |

برگزاری جلسه تجلیل ازمربیان کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک هیات همگانی استان قزوین


هیات ورزش های همگانی استان قزوین جلسه تجلیل ازمربیان کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک هیات همگانی استان قزوین برگزار شد.

ورزش عامل موثر در توانمندی و خودباوری بانوان

مریم نخستین نائب رئیس ورزش های همگانی استان قزوین درجلسه تجلیل ازمربیان کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک هیات همگانی استان قزوین اظهار داشت : ورزش به عنوان یکی از مظاهر فردی و اجتماعی، ضمن حفظ و بقا سلامت روحی و جسمی آحاد جامعه جهت ایفای صحیح نقشهای فردی، خانوادگی و اجتماعی حائز اهمیت است .

وی ادامه داد : این کارکرد عمده ورزش درخصوص بانوان از اهمیتی مضاعف برخوردار می‌باشد. لذا باید ضمن شناخت وضعیت گرایش بانوان به ورزش ، به بررسی عوامل فرهنگی-اجتماعی موثر بر گرایش بانوان به ورزش و تعیین سهم هر یک از این عوامل در تغییرات گرایش آنان به ورزش بپردازیم

این مسئول تصریح کرد: برای داشتن یک جامعه سالم باید به‌ سلامت جسمی و روانی بانوان توجه شود زیرا آن‌ها رکن اصلی خانواده را تشکیل می‌دهند؛ به همین منظور ما تصمیم گرفتیم در ورزش همگانی یک سرمایه‌گذاری صورت دهیم تا بانوان بیش‌ از پیش به ورزش روی‌ آورند.

شاهد سیر صعودی رشد ورزش آمادگی جسمانی در استان هستیم

کریم نعمتی رئیس ورزش های همگانی استان قزوین درجلسه تجلیل ازمربیان کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک هیات همگانی استان قزوین اظهار داشت : هیئت ورزش‌های همگانی قزوین  در راستای توسعه بیش از پیش رشته‌های مختلف ورزشی زیر مجموعه خود ، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری را موضوع آموزش قرار داده است و به همین منظور دوره‌ های مربیگری آمادگی جسمانی را درادوار مختلف طی سال برگزار کرد.

نعمتی  افزود: با توجه به حجم زیاد تقاضاها برای شرکت در دوره های مربیگری آمادگی جسمانی و همچنین ورزشکاران مختلف در این حوزه و کسب عناوین برتر در مسابقات کشوری همگی گواهی بر این است که آمادگی جسمانی و ایروبیک سیر صعودی رشد خود را در استان قزوین می پیماید .

توسعه ورزش آمادگی جسمانی به عنوان یکی از رشته های پایه ورزشی

محمد رضایی رئیس ورزش های همگانی استان قزوین درجلسه تجلیل ازمربیان کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک هیات همگانی استان قزوین با تاکید بر لزوم توجه به توسعه ورزش آمادگی جسمانی به عنوان یکی از رشته‌های پایه ورزشی، عنوان کرد: هم اکنون این رشته ورزشی جمعیت بسیار زیاد را زیر مجموعه خود دارد ولی بعضی اوقات امکانات پاسخگوی نیاز متقاضیان نیست.

وی با اشاره به فعالیت این هیئت ورزشی در مجموعه ورزشی غدیر، یادآور شد: بعد از فعالیت‌های چشمگیری که درسال جاری داشتیم، در سال آینده نیز برنامه‌های متنوعی را برای فراگیر شدن بیشتر و آشنایی بهتر مردم با این رشته ورزش در نظر گرفته‌ایم.

وی از برنامه‌ریزی برای حضور ورزشکاران آمادگی جسمانی در هر دو بخش آقایان و بانوان مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و بیان کرد: مطابق با تقویم فدراسیون ورزش‌های همگانی کشورمان برنامه‌های هیئت در بخش رقابتی اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه مریم عبدالرزاقی رئیس کمیته ورزش های همگانی استان قزوین گزارشی از عملکرد یکساله این کمیته ارائه نمود.

در خاتمه هم هریک از مربیان به بیان پیشنهادات و دیدگاه های خود پرداختند و در خاتمه هم از عملکرد یکساله مربیان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

انتهای خبر/

مربوطه به : اجتماعیدیگر خبرهااخبارپایگاهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :