کدخبر : 17702 |

برگزاری سوگواره یاس نبوی در ۳۴ امامزاده استان یزد/ برپایی ۱۹ خیمه معرفت


ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی از روز ۷ اسفند ماه با دیدار مبلیغن اعزامی از قم با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد آغاز شد.

به گزارش بقاع نیوز، آیت الله ناصری در این دیدارضمن یادآوری شبهه افکنی دشمنان اسلام ، نظام و انقلاب از طریق رسانه های جهانی استکبار و شبکه های اجتماعی افزود: وظیفه مبلغین دینی بسیار خطیر است .

نماینده ولی فقیه در استان همچنین برنامه ریزی شبکه های ماهواره ای جهت از بین بردن کانون خانواده را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تقویت اعتقادات و باور های دینی جوانان و نوجوانان یکی از راهکار های موثر در برابر هجوم دشمنان است

امام جمعه یزد همچنین ضمن قدردانی از برنامه های فرهنگی اوقاف استان در امامزادگان ، جمع آوری و تحلیل آسیب های موجود در سطح جامعه را خواستار شد.

حجت الاسلام و المسلمین زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد نیز در این دیدار گفت: ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی هم زمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) در ۳۴ امامزاده و بقعه متبرکه استان یزد برگزار می شود که در این طرح ۱۹ خیمه معرفت با حضور ۳۶ مبلغ اعزامی از حوزه علمیه قم و همچنین روحانیون بومی جهت مشاوره ، راهنمایی و پاسخگویی به پرسش های دینی برپا می گردد

وی افزود:  مبلغین اعزامی و بومی در خیمه های معرفت بقاع متبرکه امامزادگان در ایام فاطمیه مسائل شرعی، خانواده ، اعتقادی ، معارفی و تربیتی را برای مراجعین و زائرین طرح خواهند کرد .

گفتنی است ویژه برنامه سوگواره یاس نبوی با برنامه های اقامه نماز جماعت ، سخنرانی ، مرثیه سرایی ، برپایی خیمه های معرفت، ایجاد نمایشگاه های تصویری و … در امامزادگان استان تا روز شهادت حضرت زهرا (س) برگزار می گردد.

 

 

مربوطه به : اخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :