کدخبر : 17599 |

آغاز احداث مجتمع تجاری تفریحی ثمین در یزد+ تصاویر کلنگ زنی


عملیات احداث مجتمع تجاری تفریحی ثمین با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ، بنیاد توسعه و عمران موقوفات ، متولی موقوفه و بخش خصوصی در یزد آغاز شد.

به گزارش بقاع نیوز، هم زمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با حضور مدیران اداره کل و امور خیریه استان و سرمایه گذاران بخش خصوصی مراسم کلنگ زنی مجتمع تجاری تفریحی ثمین برروی موقوفه بی بی تحیه خانم با نیت عزاداری و اطعام آغاز شد.

رضا مهدیان مدیر عامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات یزد در این خصوص اظهار داشت: این پروژه با زیر بنای کلی ۱۲ هزار ۵۰۰ مترمربع در ۵ طبقه دارای دویست واحد تجاری ، پارکینگ و شهربازی مسقف است که هم زمان با این ایام فرخنده کلنگ آن به زمین زده شد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان یزد نیز در این مراسم گفت: بهترین راهکار ترویج و تبلیغ فرهنگ حسنه وقف احیا و آبادانی اراضی وقفی است که سال های سال به صورت بلا استفاده رها شده است .

حجت الاسلام حسین زارع زاده افزود: موقوفات استان یزد دارای ظرفیت های بالایی است که باید با کمک سرمایه گذاران به بهره وری رسیده و با اجرای امینانه نیات واقفین بخشی از آسیب های اجتماعی را مرتفع نمود.

وی اشتغال زایی را یکی از ثمرات با برکت بهره وری موقوفات برشمرد و تصریح کرد: وقف با همراهی سرمایه گذاران بخش خصوصی می تواند کمک حال اقتصاد مقاومتی باشد.

انتهای پیام/

مربوطه به : فرهنگیاخبارپایگاهاخبار وقفاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :