کدخبر : 17560 |

برگزاری مراسم جشن انقلاب در مجتمع آموزشی حسان


مراسم جشن انقلاب با حضور سید اسدالله جولایی رییس دیه کشور محمد قمی نماینده مردم پاکدشت،رییس اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت ،محمدی رییس مجتمع آموزشی حسام ،میریل ارجمند بازیگرتلویزیون وسینما و خانواده های دانش آموزان در مکان مجتمع آموزشی حسان پاکدشت برگزار شد

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز،این مراسم با قرائت قران مجید ،پخش کلیپ و سرودن سرود توسط “گروه سرود دانش آموزان مجتمع حسان” آغاز و با بیان خاطراتی از دوران انقلاب و امام راحل توسط اسدالله جولایی ادامه یافت

رییس اداره اوقاف و امور خیریه پاکدشت  ضمن خوشامد گویی به میهمانان وتبریک جشن پیروزی انقلاب گفت: این مجتمع در مرداد ماه امسال با ۷۶ داتش آموز در مقطع متوسطه آغاز به فعالیت نموده است و این اولین جشن انقلاب است که در این مجتمع برگزار می شود.

حجت الاسلام نظری با اشاره به ظرفیت پذیرش این مجتمع افزود: این مجتمع برای سال آینده توان پذیرش ۵۰۰ دانش آموز خوابگاهی و ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ دانش آموز غیر خوابگاهی را خواهد داشت.

وی نصریح کرد :این مجتمع در حال حاضر دارای امکانات نمازخانه ، کتابخانه ،سالن ورزشی و خوابگاه می باشد ودر سال اینده به مجوعه ورزشی هم مجهز خواهد شد.

معاون فرهنگی این مجتمع در خصوص نحوه ثبت نام و پژیرش دانش آموزان گفت: برای سال تحصیلی ۹۵ دانش آموزان از طریق آموزش و پرورش،کمیته امداد و بهزیستی معرفی شده اند

حسین محمدی نگاه متعالی به بحث آموزش وتربیت را یکی از اهداف مهم این مرکز عنوان کرد و افزود: در این مجتمع علاوه بر آموزش با نگاه ویژه برتربیت صحیح و اسلامی سرمایه گذاری می کند ودر راستا از طلاب برجسته حوزه و دانشگاه امام صادق بهره می گیرد.

وی تاکیدکرد:این مجتمع به همت سازمان اوقاف و امور خیریه راه اندازی شده و این مجتمع اولین مرکز آموزشی است که در شهرستان پاکدشت برای فرزندان ایتام ساخته شده است.

گفتنی است:در پایان مراسم از دانش آموزان نمونه  امیر حسین میری،علیرضا هاشمی،رضا مظفری،امیر حسین گودرزی،سید حسین اشرف،امیر حسین عباس حسینی،حسین ناروئی،امین علمداری و علی عبداللهی با اهدای جوایزی تقدیر شد.

انتهای پیام/

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبارپایگاهاخباربقاع متبرکهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :