کدخبر : 17456 |

برگزاری ویژه برنامه‌ی “مسجد خواستگاه انقلاب اسلامی” در دهه‌ فجر در شهرستان شبستر


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شبستر از برگزاری ویژه برنامه‌ی “مسجد خواستگاه انقلاب اسلامی” در دهه‌ فجر در این شهرستان خبر داد

به گزارش بقاع نیوز، این همایش ویژه، در ۲۱ بهمن ماه سال‌جاری و همزمان با ایام‌الله مبارک دهه‌ی فجر در سالن همایش‎های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا در بقعه‌ی شیخ محمود شبستری برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد پرورش در این خصوص اظهار کرد: “مسجد خواستگاه انقلاب، اهمیت مساجد در جریان انقلاب، نقش هیئت امنای مساجد در پیروزی انقلاب” از جمله محورهای این همایش خواهد بود.

وی ادامه داد: این همایش نیم روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۲ بعد از ظهر برگزار شده و سخنرانان این مراسم نیز در باب محورهای مربوطه‌ی همایش به ایراد سخن می‌پردازند تا نقش مساجد را در جریان پیروزی انقلاب اسلامی تبیین کنند.

وی افزود: در این همایش از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان نیز دعوت کرده و همچنین هیئت‌امنای مساجدی که در جریان پیروزی انقلاب فعال بوده‌اند نیز در این محفل حضور خواهند داشت.

حجت‌الاسلام پرورش با تاکید بر اهمیت نقس مساجد در جریان پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: مساجد در جریان انقلاب نقش محوری داشته‌اند، از این رو برگزاری چنین مراسم‌هایی اهمیت فراوان داشته و می‌تواند در نقش مساجد در جریان انقلاب و وظایف امروزی مساجد را در قبال انقلاب شکوهمند اسلامی تبیین کند.

انتهای پیام/

مربوطه به : أماكن مذهبيمساجداخبارپایگاهمساجداخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :