کدخبر : 17321 |

ترویج سبک زندگی اسلامی موجب تحکیم بنیان خانواده می‌شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری بینالمللی قرآن(ایکنا) از کردستان، هانا حبیبی، کارشناس امور بانوان دبیرخانه هیأت نظارت بر کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد کردستان دیروز، ۲۶ دی ماه در سومین جلسه مشورتی خواهران که با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات مجتمع فرهنگی – هنری فجر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: زنان نقش اساسی در تحقق سبک زندگی اسلامی در جامعه دارند.

وی با اشاره به اینکه زنان با پیاده کردن ارزش‌های اعتقادی و معنوی در خانواده موجبات سبک زندگی اسلامی را فراهم کنند، افزود: برنامه‌های ماهواره‌ای توطئه دشمنان برای از بین بردن استحکام بنیان خانواده و سلامت روحی و روانی جامعه اسلامی است.

حبیبی عنوان کرد: زنان بایستی نسبت به نقش‌های دشمنان آگاه باشند و با شناخت درست از جایگاه خود به تربیت فرزندان و وظایف خانواده خود اهتمام بیشتر ورزند.

وی با اشاره به اینکه الگوگیری از بانوان بزرگ اسلام زمینه اجرای سبک زندگی اسلامی را فراهم می‌کند، اعلام کرد: اجرای سبک زندگی اسلامی در حیطه فردی و اجتماعی و خانوادگی موجب استحکام بنیان خانواده می‌شود.

کارشناس امور بانوان دبیرخانه هیأت نظارت بر کانون‌های فرهنگی – هنری مساجد کردستان در پایان یادآور شد: امیدواریم با برپایی این جلسات روز به روز در راستای گسترش سبک زندگی اسلامی قدم‌های مؤثری برداریم.

مربوطه به : مساجد

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :