کدخبر : 17206 |

استادان دینی مانع فعالیت گروهای انحرافی در مساجد شوند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهگلان شیدا، ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات با فرماندهان حوزه  و پایگاههای مقاومت بسیج  با اشاره به فعالیت و تلاش گروهای ضاله و انحرافی در مساجد شهرستان گفت: گروهای انحرافی دست از فعالیت انحرافی بردارند وبچه های بیگناه مردم را گمراه نکنند.

 وی افزود:ماموستایان دینی شهرستان دهگلان باید خیلی هوشیار باشند و مانع تلاش گروهای ضاله درمساجد شده و نگذراند جریانهای انحرافی درمساجد  رشد کند.

 وی در ادامه گفت: مسجد از زمان صدر اسلام تاکنون سنگر مقدس مبارزه با جهل وکفر وگمراهی بوده و حق جویان حقیقت طلب در طول تاریخ در مساجد مامن گزیده اند تا درصفوفی منسجم و به هم پیوسته به ندای جاودانه توحید لبیک گویند.

 
وی افزود: در فرهنگ اصیل اسلامی مساجد نه تنها اماکنی پاک و مقدس برای عبادت بلکه جایگاه عظیم برای رسیدگی به بسیاری از امورات و مسائل جامعه اسلامی است.

محمدی با تاکید براینکه مساجد همواره در تقویت روحیه اخوت ،اتحاد و همدلی نقش موثر داشته است گفت: اثرات این اماکن ارزشمند در هدایت پیروزی انقلاب اسلامی در اذهان مردم ایران اسلامی نقش بسته است.

وی افزود: نقش مساجد در ترویج ارزشهای اسلامی نقشی اساسی و حساس است  که در مکتب اسلام برای این مراکز ارزش خاصی قائل شده است.

ماموستا محمدی با تاکید بر اینکه ترویج فعالیتهای فرهنگی در مساجد از سوی روحانیون در جذب جوانان موثر است گفت: امروز جذب نسل جوان به سوی مساجد باید در دستور کار متولین فرهنگی مساجد قرا گیرد.

 وی به نقش ائمه جمعه و جماعات در رونق فعالیتهای دینی و فرهنگی در این پایگاههای اصیل اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز حضور مستمر امام جماعت در مساجد امری ضروری است.

مربوطه به : مساجد

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :