کدخبر : 17295 |

اجرای برنامه محوری «۱۰ شب ۱۰ مسجد» طی دهه فجر در خراسان شمالی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی کانون‌های مساجد خراسان شمالی هاشم شیرازیان در نخستین نشست کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان اظهار کرد: برنامه‌ریزی در راستای تشکیل ستادهای مردمی دهه فجر در مساجد به‌منظور فراهم‌سازی زمینه مشارکت و حضور اقشار مختلف مردم در مراسم گرامیداشت دهه فجر و زمینه‌سازی برای آشنایی اقشار مختلف با آرمان‌ها، ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب ازجمله وظایف کمیته مساجد به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان در سال گذشته موفق به کسب عنوان برتر در بین سایر کمیته‌ها با همکاری اعضای کمیته مساجد شد، اظهار امیدواری کرد امسال با برنامه‌ریزی بهتر و منسجم‌تر، شاهد اجرای برنامه‌های کیفی و ارزشی‌تر باشیم.

شیرازیان، محور فعالیت‌های این کمیته را مسجد و مردم عنوان کرد و اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که مشارکت عمومی و مردمی را در اجرای برنامه‌های مسجدی داشته باشیم.

مسؤول کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی خراسان شمالی اجرای برنامه محوری  «10 شب ۱۰ مسجد» طی دهه فجر در استان را از برنامه‌های مهم این کمیته اعلام کرد.

مربوطه به : مساجد

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :