کدخبر : 17147 |

وحدت ما حول محور ولایت فقیه دشمن را به حاشیه می برد/ مسئولین باید فرا جناحی فعالیت کنند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل طوبی گلستان؛حجه الاسلام والمسلمین مصطفی ملکی صبح امروز در دیدار صمیمی با کارکنان سازمان بسیج طلاب استان، کار در بسیج طلاب را یک حرکت حیثیتی دانست و اظهار کرد: کار در بسیج طلاب یک کار حیثیتی است، اسلام، انقلاب و نظام ما با بسیج طلاب اجین شده است.

حجه الاسلام ملکی ادامه داد: انشاء الله ما بتوانیم ادامه دهنده راه شهداء باشیم که وجودشان را در این راه گذاشته اند، غفلت در این عرصه نابخشودنی است.

مدیر کل حوزه های علمیه استان گلستان بعد از تشکر از زحمات مسئول سازمان بسیج طلاب استان افزود: واقعاً یکی از چیزهایی که باید به این امر ضمیمه شود حضور موثر و فرا جناحی حجه الاسلام ریاحی است که واقعاً نیاز به تشکر فراوان دارد.

وی خاطر نشان کرد: این که فرد یا افرادی در پست های مدیریتی فرا جناحی کار کنند بسیار پسندیده و نیکو است، اصل حرکت، وحدت گونه است که انسان را به موفقیت می رساند.

ملکی وحدت را عاملی برای پیروزی در مقابل دشمنان دانست و تصریح کرد: ما هر چی تأکیدمان بر مسئله وحدت باشد دشمن را به حاشیه می برد، وحدت نیرو های انقلابی و ولایی باعث ایجاد پیروزی بر دشمنان می شود، آنهم وحدت حول محور ولایت فقیه.

این مقام مسئول گفت: شما شاهد این بوده اید که حضور طلاب و روحانیون استان در مراسم درگذشت آیت الله رفسنجانی نشان از وحدت و یکدلی به وجود آمده در استان خبر میدهد، این وحدت ها و همدلی ها باعث پیروزی بر دشمنان می شود.

مربوطه به : آخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :