کدخبر : 17095 |

همایش ایده های نو در صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان برگزار می شود


مجتبی میر حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال ۹۶ که سیستان و بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان انتخاب شده است، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان در نظر دارد با برگزاری همایش ایده های نو در صنعت گردشگری از ایده ها، نظرات و پیشنهادات سازنده هم استانی های عزیز که موجب اعتلا و پیشرفت صنعت گردشگری و نهایتا توسعه استان می شود، استفاده کند.

وی افزود: از همین رو از تمامی افرادی که در حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و محقق شدن هرچه بیشتر و بهتر شعار سال ۹۶ و در محورهای تعیین شده تجربه دارند خواهشمندیم تا نظرات و پیشنهادات خود را به این اداره کل ارائه نمایند. 

وی گفت: متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های دبیرخانه همایش ( ۳۳۲۳۹۶۴۵و ۳۳۲۱۲۳۳۶) تماس گرفته و یا با مراجعه به سایت « www.chht-sb.ir» ، آدرس ایمیل«m.msbz@yahoo.com»و یا کانال تلگرام «sbgardeshgar @» نظرات و پیشنهادات  خود را ارسال نمایند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات، ایده ها و پیشنهادات ۲۵ بهمن ماه سال ۹۵ است.

وی افزود: پس از بررسی آثار در مراسمی با حضور مسئولان کشوری و استانی به برترین ایده ها و راهکارهای این همایش تندیس و هدایای نفیسی اهداء خواهد شد.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :