کدخبر : 17041 |

نظام جدید بین الملل با محوریت جمهوری اسلامی در حال شکل گیری است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدرا رضا سامی در همایش ملازمان حرم مراغه افزود: اکنون دنیا در حال تبدیل شدن به چند قطبی بوده و نظام مقدس اسلامی و جغرافیای جهان اسلام هم با هدایت و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری به یکی از بزرگترین قطب های جهانی در حال تبدیل شدن است.

وی با اشاره به شکل گیری گروه های تروریستی و تکفیری به عنوان مزدوران نظام استکبار و صهیونیسم جهانی اظهار کرد: داعش به عنوان یکی از این گروه هیا جنایتکار، زاییده فکری غرب و آمریکا ست .

وی ادامه داد: هدف دشمنان قسم خورده اسلام ،  تسخیر جهان اسلام بود نه تسخیر سوریه و عراق که این امر در تحولات اخیر در منطقه به وضوح مشاهده شده است.

وی اضافه کرد: توطئه های نظام سلطه به سرکردگی آمریکا،عملیات پلکانی بود که هدفی جز ضربه زدن به نظام اسلامی و جبهه مقاومت در منطقه نداشت.

سامی گفت: اسلام نیاز به سرباز دارد چه این سرباز در سوریه از حرم اهل بیت (س) دفاع کند و چه سربازانی مانند شما که امروز برای پشتیبانی از سربازان اسلام قدم برداشته اید و فعالیت می کنید.

فرمانده سپاه مراغه با اشاره به کمک های بانوان این شهرستان برای کمک به جبهه مقاومت در سوریه افزود:  در یک ماه گذشته ۸۰۰ عدد کلاه  توسط این بانوان برای مدافعان حرم بافته شده است.

وی ادامه داد : بانوان این شهرستان در کنار بافت کلاه  ۲ هزار ۵۰۰ جفت دستکش ، جوراب و شال برای مدافعان حرم در سوریه بافته اند .

سرهنگ رضا سامی افزود : بانوان بسیجی در قالب پایگاههای مقاومت  ۲ هزار تخته پتو ، ۱۰۰ عدد بالشت  به جبهه مقاومت و مردم آواره سوریه اهدا کرده اند .

وی گفت : خواهران بسیجی در مراغه از ابتدای سال ۴۰۰ میلیون ریال پول نقد کمک کرده اند .

فرمانده سپاه ناحیه مراغه ، با بیان اینکه دومین مرحله کمک های مردمی به سوریه آماده ارسال است افزود : مردم مراغه از ابتدای سال بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای مدافعان حرم و مردم آوراه سوریه کمک کرده اند .

سامی افزود : این اقلام شامل ، پتو ، لباس ، لحاف و تشک ، لوازم خانگی و مواد غذایی هفته آینده برای مدافعال ارسال شود

مربوطه به : مدافعان حرم

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :