کدخبر : 17072 |

شهدای مدافع حرم مظلوم و غریب هستند/ امنیت امروز ایران اسلامی مرهون ایثار مدافعان حرم است


فاطمه اسکندری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: طی سال‌های اخیر و با هدایت کشورهای استکباری و همراهی برخی از سران فاسد و خودفروخته کشورهای به اصطلاح اسلامی مانند سران آل سعود، توطئه‌ای بزرگ برای جهان اسلام تدارک دیده شده است.

وی افزود: هدف اصلی غربی‌ها در این توطئه، ایجاد انحراف در دین مبین اسلام و منحرف کردن ذهن نسل جوان امت اسلام و در نهایت اجرای توطئه اسلام‌هراسی با نشان دادن چهره‌ای خشن از دین رحمانی اسلام است.

نماینده مردم کرج در شورای اسلامی شهر تصریح کرد: به همین دلیل شاهد هستیم که در ابتدا گروهک تروریستی طالبان که از دل عربستان بیرون آمده بود را حمایت کرده و این گروهک در نهایت با حمایت و دریافت تجهیزات و بودجه‌های میلیارد دلاری، چهره‌ای خشن از اسلام به نمایش گذاشت که به طور قطع با ذات دین رحمانی رسول‌الله مغایر بود.

اسکندری گفت: پس از آنکه تاریخ مصرف طالبان به پایان رسید و این گروهک همچون ماری در آستین سران کاخ سفید عمل کرد، آنها تکفیری‌ها و داعش را مورد حمایت قرار دادند و امروز شاهد هستیم که با جنایات داعش، کل منطقه خاورمیانه به غیر از ایران اسلامی ملتهب و پرتنش است.

وی بیان داشت: غربی‌ها می‌خواهند با ایجاد درگیری‌های کاذب و اختلاف‌افکنی میان امت اسلام، وحدت مسلمانان را خدشه‌دار کرده و تصور می‌کنند از این راه می‌توانند به منابع سرشار منطقه و کشورهای اسلامی دست‌درازی کنند.

عضو کمیسون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج افزود: طبیعی است در چنین شرایطی وظیفه هر مسلمان آگاه و با بصیرتی است که در برابر توطئه دشمنان اسلام ایستادگی کرده و اجازه ندهد دسیسه شوم اسلام هراسی به نتیجه برسد.

اسکندری ادامه داد: برای تحقق این مهم همه باید به فرمان ولایت لبیک گفته و در برابر دشمنان اسلام و بدخواهان و کینه‌ورزان اعم از سران کشورهای غربی، سران کاخ سفید، حکومت نامشروع و کودک‌کش رژیم صهیونیستی و بالاخره حکومت‌های دست‌نشانده و به ظاهر اسلامی مانند آل سعود ایستادگی کنیم.

وی با اشاره به ایثار و فداکاری مدافعان حرم اظهار داشت: مقاومت اسلامی و به طور خاص مدافعان حرم، این روزها در خط مقدم مبارزه با جبهه کفر و نفاق قرار داشته و مظلومانه در غرب به شهادت می‌رسند.

نماینده مردم کرج در پارلمان شهری افزود: آنها اگر چه انسان‌های بزرگوار و با عظمت و ولایت‌مداری هستند که دل در گرو شهادت دارند، اما باید گفت که مظلومانه و در غربت به دیدار شهدا و امام شهیدان (ره) مشرف می‌شوند و نسل امروز وظیفه دارد که ادامه‌دهنده راه این بزرگواران باشد.

اسکندری تصریح کرد: اگر نبود ایثار، فداکاری، از خودگذشتگی و ولایت‌مداری و پاک‌دلی این شهدای مظلوم، آرامش و امنیت در منطقه پر آشوب خاورمیانه در ایران حکم‌فرما نمی‌شد.

وی با تاکید بر اینکه باید قدردان نعمت امنیت باشیم، گفت: اگر راه مدافعان حرم و اصول و آرمان‌ها و ارزش‌های آنها به درستی در جامعه ترویج و نهادینه نشود، نمی‌توانیم اقتدار امروز را حفظ کنیم.

فاطمه اسکندری عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در پایان بیان داشت: شهدای مظلوم مدافع حرم، الگویی ارزشمند برای نسل جوان هستند و نیاز است که نهادهای متولی امور فرهنگی و آموزشی و رسانه‌ها، شخصیت‌ و اخلاق این بزرگواران را به درستی در جامعه و به ویژه برای نسل جوان تشریح کنند.

مربوطه به : مدافعان حرم

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :