کدخبر : 17065 |

سنجش عملکرد دستگاه‌ها در حوزه گردشگری نیازمند شاخص مشخصی است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، موسی کنعان‌پور صبح امروز در جلسه خدمات ستاد سفر استان اردبیل با اشاره به اینکه باید شاخص مشخصی برای عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه گردشگری انجام شود، اظهار کرد: این مسئله می‌تواند باعث پیشرفت اقدامات این سازمان‌ها طی سال‌های آینده در این حوزه شود.

وی گفت: همه دستگاه‌ها باید با هدف افزایش نرخ گردشگری در استان برنامه‌ریزی‌های مدونی داشته باشند و این مسئله تنها با کار کارشناسی و دقیق انجام می‌شود.

معاون دفتر فنی استانداری اردبیل یادآور شد: جاذبه‌های گردشگری استان باید ظرفیت‌سنجی و سپس برای تبلیغات در این زمینه اقدام شود.

کنعان‌پور با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای فراهم‌سازی امکانات مناسب شهری برای مسافران در سال‌های گذشته به نحو احسن صورت گرفته است، ادامه داد: نظارت بر اماکنی که مردم در آنها خدمات مسافرتی دریافت می‌کنند، بسیار مهم است و باید رضایت تمامی مسافران تامین شود.

وی بیان کرد: همکاری تمامی دستگاه‌ها در این زمینه لازمه انجام این کار است و باید خدمات‌رسانی در مناطقی مانند پارکینگ‌های بین راهی، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی در سطح استان برای مسافران رضایت‌بخش باشد.

معاون دفتر فنی استانداری اردبیل گفت: آموزش لازم برای رانندگان اتوبوس‌ها، ماموران هلال احمر، ماموران نیروی انتظامی در برخورد صحیح با مسافران می‌تواند زمینه حضور بیشتر گردشگران را در استان فراهم کند.

کنعان‌پور به مناسب‌سازی امکانات شهری برای معلولان اشاره کرد و افزود: این مسئله باید در اولویت کارهای خدمات شهری قرار گیرد.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :