کدخبر : 17160 |

توسعه گردشگری دریایی بندر ماهشهر در الویت قرار گیرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از ماهشهر، منصور قمر بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد نوروزی این شهرستان با تسلیت فرا رسیدن مراسم هفتمین شب ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: از تمامی هموطنان برای حضور پرشکوه خود در مراسم خاکسپاری این عالم مجتهد کمال تشکر را دارم.

وی افزود: مردم با حضور خود در مراسم خاکسپاری و حتی در ساعات اولیه اعلام وخامت حال ایشان در اطراف بیمارستان، وفاداری خود را به این بزرگ‌مرد سیاسی ایران که یار امام و رهبری در دوران قبل از انقلاب و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بودند را ثابت کردند.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در ادامه با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) در توصیف آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، خاطرنشان کرد: با توجه به جمله معروف امام خمینی(ره) و مصداق‌هایی که مقام معظم رهبری در وصف ایشان عنوان کردند، هاشمی زنده است، چون نهضت زنده است.

قمر اضافه کرد: از این رو نمی‌شود عنوان رفتن را برای این عالم مجتهد به کار برد، بنابراین یاد و نام ایشان همیشه زنده خواهد بود.

عالی‌ترین نماینده دولت در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر لزوم احساس مسؤولیت تمام اعضای ستاد نوروزی در آماده‌سازی شهرستان در ایام آغاز سال نو، عنوان کرد: ارائه خدمات در ایام نوروز به مهمانان نوروزی بهانه‌ای خواهد بود که خدمات بیشتری به شهروندان داده شود و در سایر ایام سال باقی بماند.

وی ادامه داد: بنابراین درخواست می‌شود اعضای ستاد نوروزی با یک نگاه عمومی به این موضوع با راه‌اندازی کمیته ویژه نوروزی در ادارات خود به وظایف محوله به نحو احسن رسیدگی کنند.

این مسؤول در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود مسؤولان با ارائه پیشنهادات جدید و خلاق گام‌های موثری در آماده‌سازی شهرستان برای ایام آغاز سال نو برای مهمانان نوروزی و شهروندان بردارند.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر بار دیگر لزوم ارائه کاری برجسته و قابل‌توجه را از سوی مسؤولان یادآور شد و گفت: در صورتی که همه با تلاش مضاعف کاری برجسته را در حیطه وظایف خود ارائه دهند بدون شک با استقبال مردم و هزینه‌ کردن از سوی آنها کمک زیادی به اقتصاد شهر نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: در دو سال اخیر با راه‌اندازی گردشگری دریایی با استقبال بسیار مهمانان و شهروندان روبه‌رو بودیم که شهرستان را در زمینه گردشگری در سطح استان متمایز کرد، از این‌رو انتظار می‌رود امسال نیز با الویت قرار دادن این موضوع، به توسعه و رونق این بخش از گردشگری شهرستان همت شود.

قمر در ادامه با تأکید بر لزوم تلاش مضاعف برای تأمین امنیت شهرستان، به ویژه در ایام نوروز، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با کمک دستگاه‌های قضایی و انتظامی تدابیر امنیتی خوبی در سطح شهرستان به خصوص در ایام نوروز اتخاذ شده است که ان‌شاءالله امنیت خوبی همان‌طور که تا به‌ حال تأمین شده است، تأمین بشود.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان ماهشهر در پایان با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی در معرفی ظرفیت‌های گردشگری شهرستان، اظهار کرد: اصحاب رسانه و دستگاه‌های اجرایی مربوطه ضرورت دارد به امر اطلاع‌رسانی در معرفی ظرفیت‌های گردشگری و جذب مسافران به این منطقه به خصوص در این ایام همت کنند.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :