کدخبر : 17012 |

گردشگری خوزستان متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از خرمشهر، زهرا احمدی‌پور عصر امروز در حاشیه سفر خود به شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گردشگری استان خوزستان یک مجموع ترکیبی و متاثر از ویژگی‌های تاریخی، طبیعی و جغرافیایی است.

وی در ادامه عنوان کرد: در این سفر دو روزه خود متوجه حرکت موازی این ظرفیت‌ها در استان خوزستان شدم، به صورتی که ظرفیت دفاع مقدس مجموعه جداگانه و دیگر ظرفیت‌ها نیز جداگانه پیش می‌روند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اگر قرار است ما در استان خوزستان یک سرمایه‌گذاری مناسب در بخش گردشگری داشته باشیم، باید این ظرفیت‌ها در یک برنامه و قالب مشترکی طراحی شود.

احمدی‌پور افزود: امیدواریم که این مطلب در برنامه‌های بعدی و با هماهنگی اداره کل برای سال ۹۶ به صورت مشترک در برنامه‌های گردشگری خوزستان مد‌نظر قرار گیرد.

معاون رئیس جمهور عنوان کرد: تا زمانی که این برنامه مشخص نشود، برای آن امکان پیش‌بینی اعتبار وجود ندارد و اکنون تنها اقدام ما طراحی‌های مشترک است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: قاعدتا زمانی که کار به صورت موازی پیش می‌رود، هم افزایی ایجاد نمی‌شود در صورتی که با توجه به تنوع ظرفیت‌های تاریخی و هنری استان خوزستان، امکان قرار گرفتن آن میان ظرفیت دفاع مقدس وجود دارد.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :