کدخبر : 16987 |

رضایت گردشگران بهترین تبلیغ برای معرفی شهرستان بهمئی است/خدمات دهی تمامی دستگاه های خدمات رسان به گردشگران


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری آوای ماغر،صبح امروز اولین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهمئی با حضور فرماندار، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری و دیگر اعضا صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

فرماندار بهمئی در این نشست گفت: ایام نوروز فرصت مناسبی است تا شهرستان و نقاط گردشگری و فرهنگ غنی و مهمان نوازی این منطقه را به کشور معرفی کنیم.

علی اکبر فرهنگی نسب تصریح کرد: باید برخورد مناسب و شایسته‌ای با گردشگران و مسافران نوروزی که به این شهرستان می‌آیند، داشته باشیم تا با رضایت‌مندی  کامل از این شهرستان خارج شده و باعث تشویق دیگر هموطنان برای مسافرت به این منطقه باشند و گردشگران بیشتری به این منطقه بیایند که این امر باعث رونق اقتصادی شهرستان خواهد شد.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهمئی در این زمینه تصریح کرد: برای جلب رضایت مسافران و جذب گردشگران باید زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی و اقامتی را در این شهرستان فراهم کنیم.

وی در خصوص اسکان و کمپ‌های موقتی برای مسافران در بهمئی عنوان کرد: باید تلاش شود کمپ ورودی شهر لیکک نسبت به سال گذشته از کیفیت بهتری برخوردار و امکانات اولیه در این کمپ‌ها برای مسافران نوروزی مهیا شود.

فرهنگی نسب خاطرنشان کرد: اداره آموزش و پرورش باید مدارس را به صورت منظم‌تر و با تجهیزات کامل جهت خدمت رسانی به گردشگران و مسافران نوروزی آماده کند.

فرماندار بهمئی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی باید اسکان اضطراری در چند نقطه از سطح شهرستان ایجاد شود که در این خصوص مسئولان شهرستان باید نهایت همکاری را داشته باشند.

وی گفت: تمامی ادارات به خصوص شهرداری لیکک موظفند با همکاری اداره میراث فرهنگی علاوه بر نصب بنر و پیام خوش‌آمدگویی به مسافران، به شهر جلوه ویژه‌ای برای استقبال از ایام نوروز بدهند.

فرماندار بهمئی در پایان با بیان اینکه خدمت رسانی به مسافران نوروزی تنها وظیفه اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان نیست، گفت: همه دستگاه‌ها وظیفه دارند در ایام نوروز به مسافران و گردشگران خدمات‌دهی کنند.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :