کدخبر : 17006 |

تصمیم نابجای تغییر نام مدافعان حرم از سوی شهرداری کرج


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «تیتریک»، چند روز قبل ( بخوانید یک روز پس از فوت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی) طی پیام هایی از شبکه اجتماعی و نه پرتال رسمی شهرداری کرج، خبر تغییر نام تقاطع غیرهمسطح مهرویلای کرج، به نام تقاطع ایت الله رفسنجانی منتشر شد.

بر اساس این خبر، شهرداری کرج خبر تغییرنام زیرگذر مهرویلا به نام ایت الله هاشمی رفسنجانی  را  درخواستی از طرف امت شهیدپرر ولایت مدار شهر کرج خواند.

این عمل نابهنگام و غیرقانونی در حالی منتشرشده است که نه تنها حتی به تصویب اعضای شورای شهر کرج نیز نرسیده ، بلکه پیش از این نیزخبر افتتاح تقاطع زیرگذر در سایت رسمی شهداری کرج به نام “محتشم کاشانی” عنوان شده بود.

این درحالی است که با گذشت چند روز از انتشار چنین خبری ، تاکنون واکنشی از طرف اعضای شورای شهر کرج دیده نشده است.

بعید است مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهر کرج، اگر درخواستی هم برای تغییر نام این زیرگذر داشته باشند، مدافعان حرم را نادیده بگیرند و نام دیگری برگزینند.

شبکه خبر-مردمی تیتر۱،  به نمایندگی از مردم شهیدپرور ولایت مدار شهر کرج،  شهردار کرج را دعوت به کناره گیری از این دست اقدامات سیاسی می نماید.

جناب ترکاشوند، به گفته خودتان اگر اراده و مدیریتی جهادی واقعی در شخص شما نهادینه شده است، پیشنهاد میشود پای افتتاح پروژه های شهری را به دعوت از هیات دولت نکشانید، را که مردم کرج از حضور کابینه دولت در این استان بخاطر هزینه های بالای ناشی از سفر یک روزه ، خاطره خوبی ندارند. یک پروژه شهری را هم می شود با حضور جمعی از خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهدای مدافع حرم افتتاح کرد.

مربوطه به : مدافعان حرم

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :