کدخبر : 16985 |

تجلیل از خادمان موکب حضرت فاطمه (س) در همایش یاوران وقف در ملایر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ملایری ها؛ دکتر نادری فر مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان در همایش تجلیل از یاوران وقف در ملایر گفت: در ارزیابی وزارت کشور ۲ استان همدان وایلام عالی ترین فعالیت را در بحث موکبها در ایام اربعین داشتند.
وی اظهار کرد:۳۸موکب تدارک دیده شد که در ایام اربعین خدمات رسانی کنند ۳۰موکب در سطح استان و ۸موکب در خاک عراق موکب های استان همدان در عراق قرار بود روزانه از ۶۰هزار نفر پذیرائی کنند که با استقبال خوب مردم استان این میزان به ۹۰هزارنفر در روز رسید.
وی با اشاره به اینکه ۵۹در صد کسانی که به عراق رفتند از طریق مرز مهران بوده و از این میزان ۵۴در صد از استان همدان عبور کردند داد زائر را کار بزرگ و ارزشمندی دانست.
مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان با تشکر از خادمان موکب حضرت فاطمه (س)ملایر گفت :موکبی که در ملایر برپاشده بود یکی از کم نظیرترین موکبهای کشور بودکه باعث سر بلندی مردم ملایر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از ملایری ها؛ در این مراسم از خادمان موکب حضرت فاطمه (س)ملایرتجلیل شد.

مربوطه به : اخبار وقف

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :