کدخبر : 16848 |

وقف ۲۵۰ متر مربع زمین برای ساخت خانه عالم در یغواسی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاهوخبر؛ سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه کامیاران از ثبت وقف ۲۵۰ مترمربع زمین مسکونی  اختصاص یافته برای ساخت خانه عالم خبر داد.

سجاد صحرائی صبح امروز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما دراین باره اظهار داشت: یکی از خیرین کامیارانی به نام «جلیل کهریزی»، زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع را جهت ساخت خانه عالم در روستای «یغواسی» وقف نموده است.

وی اضافه کرد: با توجه به نیاز خانه عالم در کنار مساجد، خیرین شهرستان این مساله را درک کرده و اینک زمینی در این روستا برای ساخت منزلگاه عالمان دینی وآیینی اختصاص داده شده است.

 سرپرست اداره اوقاف وامورخیریه درباره ارزش وقیمت این قطعه زمین ابراز داشت: ارزش مالی این زمین بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال می باشد و با توجه به نیاز این روستا به خانه عالم، از طریق ساخت و ساز دراین زمین، این مشکل مرتفع می شود.

صحرائی درپایان ضمن تمجید از وقف کنندگان شهرستان کامیاران، ابراز امیدواری کرد فرهنگ وقف بیشتر از گذشته در میان شهروندان گسترش یابد تا از این طریق نیازهای شخصی و نیازمندی های عمومی برآورده گردد.

مربوطه به : اخبار وقف

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :