کدخبر : 16853 |

معاون رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا در اهواز ادای احترام کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور دقایقی پیش وارد اهواز شد.

بر اساس این گزارش، زهرا احمدی‌پور، به همراه برخی از مسؤولان استانی با حضور در گلزار مطهر شهدا از مزار شهدای دفاع مقدس، شهدای اربعین حسینی در حله عراق،‌ شهدای مدافع حرم، مزار سردار شهید علی هاشمی و همرزمانش ضمن قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدا، ادای احترام کرده و بر تداوم راه پرفیض شهدا و امام شهدا تاکید کرد.

وی در این بازدید در جمع خبرنگاران با تاکید بر زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: امروز بر مزار پاک شهدا آمده‌ایم تا ادامه راه آنان را سرلوحه کار های خود قرار دهیم و با آرمان‌های آنان و امام (ره) تجدید میثاق کنیم.

احمدی‌پور هدف از این سفر را بازدید از مناطق گردشگری و تاریخی عنوان کرد و افزود: قرار است از امکان تاریخی و گردشگری شهرهای شوش، شوشتر، آبشار های شوشتر، چغازنبیل، آبادان و خرمشهر بازدید شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرگزاری فارس، سفرمعاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور دو روزه است.

مربوطه به : اخبار

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :