کدخبر : 16870 |

لزوم رفع مشکلات ستادهای عتبات عالیات در استان سمنان/تهیه دفترچه باقیات الصالحات درجهت کمک به عتبات عالیات


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت،  اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان به منظور بررسی عملکرد و ارائه راهکار برای رفع موانع و مشکلات موجود از ستاد شهرستان دامغان، شاهرود و بسطام بازدید کردند.

رمضانعلی حلوایی رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در این دیدارها ابتدا هدف از حضور واهداف ستاد و نقش کارشناسان ستاد در امر بازسازی و جذب مشارکت های مردمی را مطرح کرد.

در ادامه  کارشناسان به نقش و تبیین موارد کاری پرداختند و در خصوص همایش اربعین  و نقش مردمی این همایش مواردی مطرح شد.

اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در این جلسه بر مردمی بودن ستاد اربعین تاکید و حمایت های دولتی را زیربنایی عنوان کردند چرا که باید از نظر  مالی و اداره اربعین کاملا مردمی باشد.

پس از آن کارشناسان در کمیته های جداگانه با زیر مجموعه های خود به بررسی عملکردو ارائه راهکارهای مناسب برای فعال تر کردن ستاد پرداختند.

در این جلسات در خصوص جذب نیروهای متخصص افتخاری جهت اعزام به عتبات در امر بازسازی اعتاب مقدسه نیز مسائلی مطرح شد که در این زمینه شهرستان ها می توانند نقش خوبی ایفا نمایند.

تهیه دفترچه های باقیات الصالحات به صورت ماهیانه

مسئول خواهران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان جهت پیشبر د اهداف ستاد و جذب کمک های مردمی با فرماندهان حوزه های مقاومت خواهران شاهرود و بسطام دیدار و گفتگو کردند.

مسئول خواهران ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در این دیدار ابتدا هدف از حضور واهداف ستاد و نقش بانوان در امر بازسازی و جذب مشارکت های مردمی را مطرح کرد.

در این جلسه مقرر شد کلیه پایگاههای مقاومت و حلقه های صالحین رابطین معرفی کنند که طبق آن مردم توسط دفترچه های باقیات الصالحات به صورت ماهیانه جهت کمک های مردمی و نذورات خود را بپردازند.

مربوطه به : عتبات عالیات

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :