کدخبر : 16802 |

ولایت پذیری شهدا رمز پیروزی در جنگ بود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر شرق آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با حضور در این مراسم گغت:تعداد ۶۵ شهید از شهر علی اکبر و بخش تیمور آیاد این شهرستان تقدیم انقلاب اسلامی شده است و این گویای ولایت پذیری مردم این خطه است.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن بر شمردن مولفه های پیروزی رزمندگان گفت:ایثار و مقاومت و برخورداری از روحیه ی بسیجی رزمندگان امنیت امروز کشور را به ارمغان آورد و برای پاسداشت ثمره ی خون شهدا باید با عمل به وصیت نامه آنها راهشان را ادامه داد.

آیت الله سلیمانی در ادامه گفت: دفاع مقدس یکی از افتخارات انقلاب اسلامی ایران به شمار می آید و موجب تقویت بصیرت و آگاهی مردم شده است.

وی بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس تاکید کرد و بیان داشت: به طور حتم این امر موجب استمرار و تداوم راه انقلاب می شود.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین افزود: تقویت روحیه جهاد و همچنین رشد معنویت و بصیرت افزایی بین جوانان راه اصلی مقابله با نفوذ دشمن است و باید بر این امر مهم تاکید کرد.

وی در پایان بیان کرد: ملت متحد  ایران توانست با حفظ وحدت خود  به تمامی اهداف مورد نظرش از دفاع در مقابل دشمن دست یابد و برای سالها کشور را از هرگونه تهدید جدی نظامی مصون دارد.

انتهای پیام

مربوطه به : آخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :