کدخبر : 16702 |

طرح میقات الرضا در ۴ بقعه متبرکه شهرستان های گرمساروآرادان اجرا می شود


نشست اعضای هیئت امنای امام زادگان و بقاع متبرکه با هدف بررسی مشکلات با حضور نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی و مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمسارو آرادان در محل مسجد صاحب الزمان(عج) گرمسار برگزار شد.

به گزارش بقاع نیوز،در این جلسه حجت الاسلام رضا نفری؛ مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمساروآرادان با اعلام این خبر اظهارکرد: طرح میقات الرضا برای استفاده های خاص و عمومی زائران علی ابن الموسی الرضا (ع) و ایجاد امکانات رفاهی در جهت بهره برداری بیشتر مردم از این اماکن مذهبی در بقاع متبرکه شهرستان های گرمسارو آرادان همچون امام زاده عاقب شهر ایوان کی و امامزادگان اسماعیل و شمس الدین گرمسار و علی اکبر(ع) و سلطان شاه نظر آرادان اجرا می شود.

مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های گرمساروآرادان در ادامه از وجود و فعالیت بیش از ۲۶ بقعه متبرکه و امام زاده در سطح شهرستان های گرمساروآرادان اشاره کردو گفت: طرح توسعه در جهت افزایش امکانات رفاهی و عمومی در بیش از ۱۵ بقعه متبرکه در شهرستان های گرمسارو آرادان به تصویب و در مرحله اجرا قرار داده شده است .

نفری در ادامه گفت: بقاع متبرکه با اجرای پروژه های رفاهی در جهت افزایش رضایت مندی مردم با هدف کمک های مردمی و خیرین نیز برنامه ریزی می گردد.

در ادامه این جلسه غلامرضا کاتب؛ نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی به اجرای موفق طرح میقات الرضا در جهت افزایش میزان حضور مردمی در بقاع متبرکه و استفاده عمومی از امکانات برای استقبال از زائران امام هشتم اشاره کردو افزود: این طرح باید در زمینه بودجه بندی در اولویت امور سازمان اوقاف و امور خیریه در جهت زنده نگه داشتن بقاع متبرکه در مسیر زائران علی ابن الموسی الرضا (ع) قرار داده شود .

نماینده مردم شهرستان های گرمساروآرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بقاع متبرکه و امام زادگان باید با طرح های خوب اقتصادی به دنبال افزایش خودکفایی خود در مقوله های افزایش امکانات رفاهی باشند و اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرحهای جامع و توسعه در نقاط خاص شهرستان های گرمساروآرادان اهتمام ورزد.

 

 

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :