کدخبر : 16632 |

بقاع متبرکه در ایام دهه فجر غبارروبی می شوند


حجت الاسلام سید محمد سیدی با اشاره به پیش بینی های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک برای ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه نیز وظیفه خود می داند تا از ظرفیت های موجود برای بزرگداشت باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر استفاده کند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک افزود: مردم ارادت و احترام ویژه ای برای امامزادگان واجب التعظیم و بقاع متبرکه قائل هستند و باید از این ظرفیت برای انتقال و گسترش مفاهیم انقلاب اسلامی به خوبی استفاده کرد.

سیدی با تأکید بر این نکته که برنامه های ویژه ای از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک در ایام الله دهه فجر پیش بینی شده است، ادامه داد: غبارروبی بقاع متبرکه از جمله ضریح بقعه امامزاده بی بی زبیده زیباشهر از جمله برنامه هایی است که در این ایام انجام می شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک بیان داشت: عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در گلزارهای شهدای سید فتح الله و حسین رضا از دیگر برنامه های ویژه ای است که در این ایام اجرا خواهد شد.

وی حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را مهم دانست و گفت: با توجه به قرارداشتن بقعه امامزاده کوکب الدین در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مردم شهرستان ورامین، اداره اوقاف و امور خیریه نسبت به برپایی ایستگاه صلواتی اقدام خواهد کرد.

سیدی یادآور شد:بدون تردید برگزاری باشکوه مراسم های دهه مبارک فجر موجب تقویت پایه های نظام اسلامی خواهد شد.

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :