کدخبر : 16507 |

کنوانسیون بین‌المللی راهنمایان گردشگری در یزد برگزار می‌شود


حسین دهقان منشادی ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات مسافران نوروز ۹۶ در یزد اظهار داشت: این کنوانسیون قرار است ۱۶ بهمن ماه در تهران برگزار شود اما شرکت کنندگان در این مراسم یزد را نیز به عنوان مقصد یکی از سفرهای خود به ایران انتخاب کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از خبرنگار مهر، حسین دهقان منشادی ظهر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات مسافران نوروز ۹۶ در یزد اظهار داشت: این کنوانسیون قرار است ۱۶ بهمن ماه در تهران برگزار شود اما شرکت کنندگان در این مراسم یزد را نیز به عنوان مقصد یکی از سفرهای خود به ایران انتخاب کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ۷۰ کشور جهان عضو کنوانسیون بین المللی راهنمایان گردشگری هستند،‌ افزود: راهنمایان ۴۵ کشور تاکنون برای شرکت در این مراسم اعلام آمادگی کرده اند.

دهقان منشادی یادآور شد: بیش از ۴۰۰ راهنمای گردشگری از کشورهای مختلف به ایران سفر می کنند و در سفر خود در یزد نیز حضور خواهند یافت.

دبیر اجرایی کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری با اشاره به اینکه این کنوانسیون به صورت دو سالانه برگزار می‌شود، بیان کرد: در این دوره ۲۲ کارگاه آموزشی نیز برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.

دهقان منشادی تصریح کرد: به طور قطع بسیاری از افرادی که در این سفر حضور دارند، در آینده تورهای گردشگری بسیاری را به ایران و استان‌های مختلف خواهند آورند که لازمه تحقق این امر، فراهم آوردن شرایط مناسب برای میزبانی است.

وی از راهنمایان تورهای گردشگری به عنوان سفیران فرهنگی یاد کرد و افزود: به طور قطع راهنمایان گردشگری در افزایش آمار سفرهای گردشگران خارجی اثرگذار خواهند بود.

مربوطه به : اخباراخبارپایگاهآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :