کدخبر : 16521 |

همایش مدافعان حرم در نطنز برگزار می شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امامزادگان و بقاع متبرکه به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای نطنز، رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته تشکل‌های دهه فجر انقلاب اسلامی که در محل اداره تبلیغات برگزار شد، اظهار کرد: در ایام‌الله دهه مبارک فجر دو برنامه شاخص محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته کشوری و همایش مدافعان حرم در شهرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار افزود: همایش مدافعان حرم روز جمعه ۱۵ بهمن‌ ماه از ساعت ۱۰ صبح در مسجد الزهرا (س) و با حضور روحانیون، هیئت های مذهبی و مداحان اهل‌بیت (ع) برگزار می‌ شود.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ ریزی انجام‌ شده برنامه های گرامیداشت دهه فجر در ۲۵ مسجد شهرستان و با همکاری امام جماعت، هیئت‌امنا، پایگاه بسیج و کانون فرهنگی و هنری برگزار می شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نطنز با بیان اینکه برنامه جشن هر شب در دو مسجد نطنز و بادرود برگزار می‌ شود گفت: مساجد با محوریت امام جماعت و پایگاه بسیج و همچنین کانون های فرهنگی و هنری که محل تجمع اقشار مختلف مردم است، مکانی مناسب برای تبیین اهداف و نحوه پیروزی انقلاب است.

وی تاکید کرد: تبیین اهداف انقلاب و اندیشه های امام خمینی (ره) باید محور سخنان ائمه جماعات در مساجد باشد و سعی شود تا زمینه برای حضور قشر جوان در این مراسم و بهره گیری آن ها از محتوای برنامه ها نیز فراهم شود.

حجت الاسلام مجیدی تبار خاطر نشان کرد: شرایط کنونی جامعه ما با دوران رژیم ستم شاهی قابل مقایسه نیست و امروزه به برکت اسلام، ایران به یک کشور تاثیر گذار در معادلات دنیا تبدیل شده است و ما وظیفه داریم این اقتدار و عزت را که از برکات انقلاب است، حفظ کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز ضمن تسلیت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد:  هر گز نباید نقش مردم در برگزاری برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر نادیده گرفته شود.

علی مشربی با بیان این که مشارکت مردم در برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر بر غنای فرهنگی برنامه می‌افزاید، گفت: به کلیه کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد ابلاغ شده تا با همکاری با سایر تشکل‌ها، برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری را در سطح مساجد برگزار کنند.

مربوطه به : مدافعان حرم

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :