کدخبر : 16322 |

اشرافی گری و مقام طلبی، دو سم خطرناک برای نظام اسلامی


حجت الاسلام و المسلمین حلاج مفرد، امام جمعه شهر برزک، در مراسمی که به مناسبت حماسه نه دی در مسجد جامع روستای گلاب ازوار، با حضور مسئولان و اهالی محترم روستا برگزار شد، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در سخنانی ریشه فتنه ۸۸ را اشرافی گری و مقام طلبی دانستند.

  به گزارش خبرنگار بقاع نیوز از کاشان ،امام جمعه شهر برزک ساده زیستی و رعایت برخی ملاحظات از جمله در خدمت مردم بودن و دوری از اشرافی گری را دو نکته ای برشمردند که امام راحل در مورد مسؤلان در نظر داشتند.
وی با اشاره به این که رهبر انقلاب نیز در این زمینه بسیار هوشیار عمل می کنند و تذکرات لازم را به مقامات و خواص گوشزد می کنند، افزود: مقام معظم رهبری باید روشنگری کرده و برخی مسائل را بازگو کنند هرچند این عمل به مذاق عده ای خوش نیاید.

حلاج منفرد در ادامه تصریح کردند: اگر برخی مسئولان ما به نگاه امیرالمومنین به مسئله حکومت و مقام ایمان داشتند، فتنه ۸۸ رخ نمی داد و اگر حقوق های نجومی برخی مسئولان و اقشار ادامه یابد، باز هم احتمال وقوع فتنه وجود دارد. حجت الاسلام و المسلمین حلاج مفرد، ملاک در انتخاب کاندیدای انتخاباتی را نزدیکی به آرمان های امام«ره» دانستندکه باید در انتخاب مردم مدنظر قرار گیرد.
همچنین ایشان ، فضای مجازی را مقتل جوانان دانستند که علاوه بر فرهنگ در سیاست نیز تأثیرگذار بوده ،که هوشیاری و بصیرت جوانان ما را می طلبد.

در ادامه این مراسم، دعای کمیل توسط مداحان روستا در مسجد جامع دهستان گلاب ازوار قرائت شد.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارپایگاهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :