کدخبر : 13548 |

افتتاح بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی با حضور رییس جمهوری


بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‎ها روز شنبه با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری به‌طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگاربقاع نیوز،این مراسم در طبقه دوم شبستان مصلای بزرگ امام خمینی(ره)،با حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد و جمعی از مسوولان فرهنگی و رسانه ای کشور و خبرنگاران برگزار گردید.

رئیس جمهوری پیش از افتتاح نمایشگاه مطبوعات، با حضور در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) از غرفه های مختلف مستقر در سالن شبستان بازدید کرد.
مدیران مسئول رسانه ها اعم از خبرگزاری ها، روزنامه و نشریات، پایگاه های خبری و اطلاع رسانی، موسسات فرهنگی و هنری، روابط عمومی سازمان‎ها و وزارتخانه ها، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‎ها، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شماری از سفیران و مهمانان خارجی کشورهای مقیم ایران، جمعی از مدیران و مسئولان نشریات و رسانه‎های محلی و منطقه ای، جمعی از اهالی رسانه اعم از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران از جمله حاضران آیین افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات هستند.

همچنین چند خبرنگار، عکاس و تصویربردار از رسانه های خارجی نیز برای بازتاب دادن این رویداد بزرگ فرهنگی – رسانه در محل برپایی افتتاحیه حضور دارند.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‎ها از ساعت ١۴ دیروز (جمعه، ١۴ آبان‎ماه) آغاز به کار و مسئولان این رویداد پس از سه ساعت فعالیت، نمایشگاه را برای تکمیل و آماده سازی تعطیل کردند.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها امسال با حدود ٩٠٠ رسانه در ۶٢٠ غرفه با شعار «شفافیت، صداقت» همه روزه از ١۴تا ٢١ آبان ماه ساعت ٩:٣٠ تا ٢٠ در مصلای امام خمینی(ره) میزبان علاقه‎مندان و بازدیدکنندگان است.
ضمن احترام ویژه،بقاع خبر با موضوع معرفی امامزادگان و بقاع متبرکه در غرفه ۳۴۵ منتظر حضور سبز شما دوستان همراه از ۱۴ تا ۲۱ آبان ماه ۹۵ در مصلای بزرگ امام خمینی می باشد.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبار ویژهاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :