کدخبر : 12910 |

جدایی بین قرآن و عترت وهابیت را ظهور می‌دهد/تمسک به قرآن و عترت راه پیروزی بر ترویج فرهنگ ذلت‌بار غرب است


عضو انجمن مبلغین کشور با بیان اینکه جدایی بین قرآن و عترت، وهابیت را ظهور می‌دهد، گفت: تمسک به قرآن و عترت راه پیروزی بر ترویج فرهنگ ذلت‌بار غرب است.

به گزارش بقاع نیوز،حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالفضل صابری در آستانه برگزاری مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در مورد اهمیت قرآن در زندگی و لزوم ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه اظهار داشت: قرآن کتاب زندگی و قانون اساسی جامعه بشریت است.
وی تصریح کرد: اگر قرآن و عترت را جدا کنیم، وهابیت ظهور پیدا می‌کند و یک مسلمان نباید بین قرآن کریم و عترت جدایی لحاظ کند؛ زیرا قرآن باید در کنار اهل‌بیت (ع) مدنظر باشد.
عضو انجمن مبلغین کشور با تأکید بر اینکه در بیان شخصیت قرآن کریم باید از سخنان و روایات اهل‌بیت (ع) استفاده کرد، اضافه کرد: قرآن کریم برای هدایت بشریت تا قیام قیامت نازل شده است.
صابری با اشاره به اینکه پیامبر گرامی اسلام فرمودند «اگر قرآن کریم و عترت در کنار یکدیگر باشند، هیچ موقع ذلالت و گمراهی در جامعه اتفاق نمی‌افتد»، گفت: این جمله گوهربار و نورانی نبی مکرم اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) در حدیث ثقلین آمده است.
وی با بیان اینکه تا زمانی که فهم قرآن کریم و توجه به مبانی دینی در جامعه ما حاصل شود و از تفاسیر اهل‌بیت (ع) بهره بگیریم، قطعاً هیچ جنگی علیه فرهنگ ما به پیروزی نمی‌رسد، ادامه داد: تمام جنگ‌های فرهنگی دشمن در این راستا خنثی و ذلیل و سرکوب می‌شود؛ اما جامعه اگر قرآن و عترت را فراموش کند و جامعه فرهنگی ما رنگ غربی بگیرد و تغذیه شود، شرایطی ایجاد می‌شود که ذلت را برای ما به ارمغان خواهد آورد.
صابری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در راستای مقابله با جبهه نرم دشمن، بر اقتصاد مقاومتی که در قرآن کریم نیز بدان اشاره شده است، تأکید دارند و در فرهنگ ذلت‌بار غرب این توجه وجود ندارد.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :