کدخبر : 12887 |

اهدای ۷۰۰ بسته کمک آموزشی به دانش آموزان مستعد در مازندران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ازاهدای ۷۰۰ بسته کمک آموزشی به ارزش ۳۱۰ میلیون ریال به دانش آموزان مستعد در مازندران خبرداد

به گزارش بقاع نیوز، حجت الاسلام ستار علیزاده، با اشاره اجرای امینانه نیات موقوفات در استان ، گفت: اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان خیراندیش در راستای نیت واقف در وقف نامه یکی از وظایف مهم و اصلی سازمان اوقاف و امور خیریه است که در مازندران عمل می شود.

وی با بیان اینکه استان مازندران در طول سال و در مناسبت های مختلف دارای طرح ها و برنامه های مناسبتی مختلف است، اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی یکی از طرح های سازمان اوقاف به شمار می رود که در روزهای نزدیکی به آغاز مدارس اجرایی می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی ویژه دانش آموزان مستعد و نیازمند است، عنوان کرد: طرح مهر تحصیلی در راستای اجرای نیت واقف و با هدف اهدا بسته های کمک تحصیلی به دانش آموزان نیازمند در استان مازندران اجرا می شود.

وی با تاکید بر اینکه امداد کریمانه و محترمانه در این طرح تاکید ویژه ای شده است، ادامه داد: در طرح مهر تحصیلی و در تمامی طرح ها باید حرمت افراد حفظ شود.

این مسئول با بیان اینکه طرح مهر تحصیلی از محل عواید موقوفات مشهدی حسن‌بیک اولیایی از لاریجان، میرزا کاظم از آمل، محمد اسماعیل رحمانی از بابل و میرزا مهدی‌خان اشرفی از بهشهر در مازندران اجرا می شود، بیان داشت: بیشترین عواید موقوفات طرح مهر تحصیلی در شهرستان بهشهر است که به صورت استانی اجرا می شود.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :