کدخبر : 12697 |

رمز موفقیت مدیر برگزیده اوقاف در جشنواره دستگاه های اجرایی برتر


رییس اوقاف و امور خیریه آمل که به عنوان یکی از مدیران نمونه در جشنواره شهید رجایی برگزیده شده، از رمز موفقیت سال‌های خدمت خود می‌گوید.

به گزارش خبرنگار بقاع نیوز، به بهانه برگزاری مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه دستگاه های اجرایی شهرستان آمل گفت و گویی با یکی از برگزیدگان این جشنواره حجت الا سلام رسول علیخانی رییس اوقاف و امور خیریه داشتیم.

رسول علیخانی مدیر جهادی نمونه کشوری با حضور سه ساله اش در اوقاف آمل ۲سال مدیر نمونه شهرستان و اداره تحت مدیریت ایشان درطی این سه سال مقام سوم کشوری، مقام دوم کشوری ومقام اول کشوری را از آن خود نمود.

وی که از آغاز فعالیت در سازمان اوقاف چندین مسئولیت مدیریتی را در کارنامه خود دارد کارشناس فرهنگی اداره اوقاف یزد، رییس اداره ابرکوه، رییس اداره رودسرو در حال حاضر رییس اداره شهرستان آمل است درطول خدمتش همیشه از مدیران موفق بوده است.

علیخانی در گفت‌وگو با بقاع نیوز، خود را سربازی در خدمت می داندموفقیتش را مدیون همکاران در اداره اوقاف عنوان می کند ومی گوید اگر تلاش این عزیزان نبودبه این موفقیت نمی رسیدم.
وی در ادامه رمز موفقیت خود را آشنایی با قوانین،دستور عمل هاو اهداف سازمان عنوان می کند و می گوید: به نظر من در وهله اول هر مدیری باید اطلاعات کامل داشته باشد و هدف را بشناسد و بومی سازی کند وهدف خاصی برای خودش مشخص نماید. ما همیشه براساس عناوین ابلاغی سازمان برنامه های ویژه ای را تدارک می بینیم و با برنامه شرکت می کنیم وسعی می کنیم همیشه حرف اول را بزنیم تا بتوانیم با همدلی و وحدت در کنار دوستان موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به معیار انتخاب مدیران نمونه اظهار کرد: اجرای جشنواره طرح شهید رجایی و انتخاب مدیران نمونه به عهده فرمانداری است و معیار انتخاب فرمانداری شاخص هایی از جمله ارتباط مدیر با دیگر دستگاه‌ها و عملکرد مدیر اداره با عناوین ابلاغی می باشد.

حجت الاسلام رسول علیخانی با اشاره به نامه امیرالمومنین به مالک اشتر افزود: :باید بین کسی که کار می کند و کسی که کار نمی کند تفاوت باشد وی یکی از مشکلات جامعه کنونی را شعارزدگی دانست وگفت: یکی از مشکلات جامعه ما در حال حاضر شعار است که باعث دلزدگی می شود اگر شعار شایسته سالاری می دهیم باید ارزیابی مستمر داشته باشیم و ملاک ارزیابی در انتخاب افراد برتر صحیح باشد وباید کسی که کار می کند دیده شود.

گفتنی است:در این مراسم از ۹۰ کارمند نمونه دستگاه های اجرایی آمل قدردانی به عمل آمده و رییس اداره راه و شهرسازی آمل، بخشدار مرکزی، فرمانده انتظامی آمل، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل، رییس امور مالیاتی آمل و رییس امور توزیع برق آمل و رییس بانک کشاورزی آمل به عنوان مدیران برتر دستگاههای اجرایی معرفی شدند.
انتهای پیام/
بهشته سامعی

مربوطه به : آخرین عناویناخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :