کدخبر : 12754 |

مسابقات فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر جوانان با قرآن است


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از آغاز مرحله استانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مازندران با حضور ۴۵۶ نفر خبر داد.

حجت الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در گفت وگو باخبرنگار بقاع نیوز، با اعلام این خبر گفت: برگزاری مسابقات قرآن یکی از راه های ترویج مفاهیم قرآنی و ایجاد شور و نشاط قرآنی در جامعه است و سازمان اوقاف و امور خیریه همه ساله در سطح شهرستانی، استانی، کشوری و بین المللی به اجرای مسابقات قرآنی می پردازد و مورد استقبال فعالان قرآنی قرار می گیرد.
وی بر لزوم توجه به مفاهیم و معانی قرآنی در زندگی روزمره تاکید کرد و گفت: قرآن در زندگی انسان ها نقش مهم و اثرگذاری دارد و باید از کلام الهی در تمامی امور زندگی بهره برد و قرآن را در جامعه نشر داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه مسابقات قرآن ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ اهل‌بیت (علیهم السلام) و آشنایی بیشتر جوانان با این کتاب است، عنوان کرد: سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مازندران در رشته های ترتیل، حفظ، قرائت، اذان و دعاخوانی برگزار می‌شود.
این مسئول با اشاره به زمان برگزاری مسابقات، بیان کرد: سی و نهمین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در مازندران از ۱۴ -۱۷ شهریور به میزبانی شهرستان ساری در مجتمع فرهنگی ورزشی برق شمال برگزار می شود.
حجت الاسلام علیزاده گفت: ۴۵۶ نفر در مرحله استانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مازندران شرکت می کنند.
مریم کتابچی
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارقرآنیاخبار ویژهاخبار

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :