کدخبر : 12647 |

گلایه از ‌کم‌توجهی به اساتید قرآنی آذربایجان‌شرقی/ ارزیابی علت موفقیت و عدم موفقیت شرکت‌کنندگان


داور سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی آذربایجان‌شرقی با ارزیابی شرکت‌کنندگان موفق و ناموفق این دوره از مسابقات، گفت: برخی از متسابقین گمان می‌کنند اساتید استان‌های دیگر بهتر از اساتید استان خودشان هستند در حالی‌که استان آذربایجان‌شرقی غنی از اساتید برجسته قرآنی در سطح بین‌المللی است که ناشناخته هستند.

مجیدباوردی استاد برجسته قرآنی و داور سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی در گفت‌وگو با خبرنگار بقاع نیوز از اذربایجان شرقی اظهار کرد: حضور جوانان یکی از نکات برجسته سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآنی آذربایجان‌شرقی بود.
وی ادامه داد: متسابقین نسبت به سال‌های قبل بسیار پیشرفت کرده‌اند که نشان‌دهنده توجه و گسترش قرآن در بین جوانان است.
باوردی با بیان اینکه افرادی نیز وجود داشتند که نه‌تنها پیشرفت نکرده بلکه پسرفت نیز داشته‌اند، تصریح کرد: برخی از این افراد به حرف اساتید و مربیان توجه نمی‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: برخی از افراد با ذهنیت صوت و لحن خوب در مسابقات شرکت می‌کنند و به تجوید توجهی ندارند و این باعث عدم کسب امتیاز می‌شود.
داور این دوره از مسابقات یادآور شد: در استان کلاس‌های رفع اشکال برای تمامی برگزیدگان شهرستان‌ها برپا شده بود که متاسفانه استقبال خوبی از این کلاس صورت نگرفت.
وی افزود: برخی از متسابقین گمان می‌کنند اساتید استان‌های دیگر بهتر از اساتید استان خودشان هستند در حالی‌که استان آذربایجان‌شرقی غنی از اساتید برجسته قرآنی در سطح بین‌المللی که متأسفانه توجهی به این اساتید نمی‌شود و در حالت گمنامی و ناشناخته هستند.
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :