کدخبر : 12624 |

ارائه شماره کارت‌‌ بانکی دانش آموزان ایتام به خیرین/ واریز ۳۰ هزار تومان ماهانه در سال تحصیلی


مدیر کارگروه فرهنگی امامزاده احمد (ع) با اشاره به نخستین واگذاری شماره کارت بانک‌های دانش‌آموزان ایتام و بی بضاعت، گفت: شماره حساب هر دانش آموز مختص اوست و حداقل واریزی ماهانه مبلغ ۳۰ هزار تومان برای مدت ۹ماه تحصیلی است.

مدیر کارگروه فرهنگی امامزاده احمد (ع) در گفت وگو با خبرنگار بقاع نیوز با بیان این خبر گفت: اولین واگذاری شماره کارت بانک‌های دانش اموزان ایتام و بی بضاعت از فرزندان معنوی امامزاده احمد ع امروز از شیراز و تهران آغاز شد.
محمد ابراهیمی افزود: به محض دریافت شماره کارتبانک های چهارصد و بیست دانش اموز دیگر ایتام و بی بضاعت از توابع شهرهای نطنز و بادرود و کاشان و…که از طرف مدیران مدارس و معتمدین محلی معرفی شده اند و در کمیته ایتام امامزاده احمد بررسی و جهت افتتاح حساب به بانک معرفی شده به مرور به متقاضیانی که قبلا اعلام امادگی کرده بودند تقدیم میگردد.

وی در ادامه با توجه به افزایش افراد تحت پوشش به مشارکت بیشتر خیرین تاکید کرد و گفت :با توجه به اینکه در سومین سال اجرای این طرح بسر می بریم اما بجهت افزایش اسامی بشدت به همکاری بیشترخیرین نیازمندیم ولازم است در این امر که امید یک دانش اموز به تک تک ریالی است که مستقیما از طرف خیرین بحساب انها واریز میگردد ، شرکت نمایند .

ابراهیمی با اشاره به ویژگی خاص این طرح گفت: در این طرح شماره حساب هر دانش اموز مختص خود او بوده و حداقل واریزی ماهانه مبلغ ۳۰هزار تومان برای مدت ۹ماه تحصیلی است.

گفتنی است امامزاده احمد ع از نوادگان امام سجاد(ع) جنب اتوبان کاشان ،اصفهان/۱۳کیلومتری نطنز واقع شده است.
بهشته سامعی
انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :