کدخبر : 12511 |

نتایج بخش مفاهیم مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف اعلام شد


نتایج و نفرات برگزیده سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در بخش مفاهیم در آذربایجان‌شرقی اعلام شدند.

به گزارش بقاع نیوز رحیم عبدالجباری،در خصوص نفرات برگزیده و نحوه انتخاب آن‌ها، اظهار کرد: فقط نفرات اول برگزیده در این دوره از مسابقات که توانسته‌اند حدنصاب را کسب کنند، به مسابقات کشوری راه یافته‌اند.

وی نفرات اول را چنین اعلام کرد: نفر اول به صورت مشترک بین خواهران و برادران مهدیه محمدزاده از تبریز و یونس فنائی پیرلر از کلیبر با کسب رتبه ۸۹/۵ به مسابقات کشوری مفاهیم راه یافته‌اند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان نفرات دوم تا چهارم را نیز اعلام کرد و گفت: نفرات دوم اکبر قنبری با امتیاز ۸۶ از تبریز و رحیم ابراهیمی با امتیاز ۸۶ از اهر رتبه دوم را به دست آورده‌اند.

وی با بیان اینکه برحسب امتیاز بندی صدیقه لیثی‌آذر از تبریز با امتیاز ۸۳/۵ نفر سوم شد، ادامه داد: زهرا عابدی از تبریز، سلمان روزی‌طلب از مرند، فهمیه حمیدی از تبریز، رسول تقوی از اسکو، حسین ثمودی از بستان‌آباد، مرضیه فتاحی از تبریز با کسب امتیاز ۸۲/۵ نفرات چهارم به صورت مشترک این دوره از مسابقات شده‌اند.

یادآور می‌شود فقط نفرات اول برگزیده جواز حضور در مسابقات کشوری را به دست آورده‌اند و همچنین از سایر نفرات برگزیده از طرف اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تجلیل به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :