کدخبر : 12543 |

مرحله استانی سی ‌و نهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف با حضور ۴۳۲ نفر متسابق مرد و زن در تبریز برگزار می‌شود


مرحله استانی سی ‌و نهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امورخیریه آذربایجان‌ شرقی از ۳ شهریور سال‌جاری با حضور ۴۳۲ نفر متسابق مرد و زن در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش بقاع نیوز، حجت‌الاسلام علی مصائبی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان، امروز در دیدار ستاد برگزاری سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن مرحله استانی اوقاف با آیت‌الله محسن مجتهدشبستری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز با وی، اظهارکردد: مرحله استانی سی ‌و نهمین دوره مسابقات قرآن اوقاف و امورخیریه آذربایجان‌ شرقی از ۳ شهریورماه سال‌جاری به مدت سه روز با حضور ۴۳۲ نفر متسابق مرد و زن در تبریز برگزار می‌شود.

وی،گفت: سال گذشته در مسابقات استانی از یک هزار و ۵۰۰ نفر ۳۰۷ نفر به مرحله استانی راه یافته بودند که در نهایت ۳۰ نفر به مرحله کشوری اعزام شدند.

حجت‌الاسلام مصائبی اظهار کرد: امسال نیز در سی و نهمین دوره این مسابقات بیش از ۲هزار شرکت کننده در سطح استان داشتیم که ۴۳۲ نفر به مرحله استانی راه یافتند که از سوم شهریور ماه به مدت ۳ روز در تبریز برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه این دوره از مسابقات به دو قسمت تقسیم شده که امسال مسابقات زیر ۱۸ سال برعهده آموزش و پرورش می باشد و بالای ۱۸ سال نیز برعهده اداره کل اوقاف و امور خیریه می‌باشد.

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارقرآنیاخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :