کدخبر : 12521 |

بیانات ایت الله خامنه ای درخصوص آزادگان


سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص آزادگان جنگ تحمیلی.

به گزارش بقاع نیوز حضرت ایت الله خامنه ای فرمودند: یکی از چیزهایی که شما را، دل هایتان را زنده نگه می ‏داشت، پر امید نگه می ‏داشت، یاد آن چهره و روحیه‏ی پر صلابت امام عزیزمان بود. آن بزرگوار هم خیلی به یاد اسرا بودند.

حال پدری را که فرزندانش به این شکل از او دور شده باشند، راحت می ‏شود فهمید. امیدوارم ان شاء الله بقیه اسرای عزیز و آزادمردان و آزادگان نور چشم ما و نور چشم ملّت ایران زودتر بیایند و شما ذخیرۀ بزرگ الهی و یک ثروت عظیم انسانی هستید. ملّت ایران نشان داد که در مقابل حوادق مقاوم و با استقامت و پابرجاست. امروز هم بحمدالله ملت ‏ما در نهایت شادابی و استقامت، قدرت و قاطعیت پشت سر مسئولین ایستاده است اگر چه امام امروز در میان ما نیستند اما رهنمودهای امام، راه امام، خطّ امام، پرتو اشاره اما هست.

شاگردان امام هستند و در صحنه‏اند این صحفه را حفظ کنید الحمدلله که خدا دشمنان شما را شکست داد و شما را پیروز کرد، شما را پیروزمندانه به میهن اسلامی برگرداند. این پیروزی ‏ها در سایه استقامت، مقاومت، توکل به خدا، در سایه حرکت در راه خدا و در سایه اخلاص و دل سوزی بود هر وقت و تا هر زمان که در راه خدا دل سوزانه حرکت کنیم. همین پیروزی‏ هاست ان شاء الله بقیه عزیزان ما هم بیایند و دل ملت ما شاد شده است و شادتر شود. آزادگان آبروی این ملت را حفظ کردند. شما در دوران اسارت شرایط سختی را گذراندید.

اما در عین حال حال با حفظ دین و اعتقادات و دلبستگی خود به اسلام، امام و انقلاب موجب افتخار و آبرومندی ملّت خود در برابر دشمن شدید. مسئله اسارت طولاتی فرزندان این ملّت به نوبه خود امتحان دیگری بود که ملّت ما با موفقیت آن را به انجام رسانده و اسرای ما همانند ملت ایران از خود آزاد مردی نشان دادند و سرانجام با موفقیت و سرافرازی به وطن بازگشتند. شور و احساس و روحیه خلل ناپذیر شما موجب شادی روح عظیم الشأن اسلام و پدر مهربان امبت است و بازگشت شما به وطن مایه یاس دشمن و موجب افتخار، شادی و امیدواری هر مسلمان دل سوخته و دردمند است.

دشمنان اسلام برای قلع و قمع نهال انقلاب تلاش زیادی را به کار گرفته‏اند امّا به برکت خون شهدا جهاد مبارزان راه خدا و صبر و استقامت فرزندان اسلام، انقلاب امروز همانند یک درخت تنومند در برابر دشمنان خود مستحکم و پابرجا ایستاده است .

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :