کدخبر : 12463 |

آستان مقدس شاهزاده حسین (ع) همدان میزبان همایش بزرگداشت امامزادگان


همایش بزرگداشت امامزادگان و بقاع متبرکه توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان در جوار آستان مقدس حضرت شاهزاده حسین(علیه اسلام) شهر همدان برگزار گردید.

به گزارش بقاع نیوز ، همایش بزرگداشت امامزادگان و بقاع متبرکه توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان در جوار آستان مقدس حضرت شاهزاده حسین(علیه اسلام) شهر همدان در شامگاه مورخه ۲۵ مرداد ماه بعد از برگزاری نماز مغرب و عشاء با حضور مردم ولایتمدار و جمعی از خادمان بقاع متبرکه شهر همدان برگزار گردید.

در این همایش معنوی حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا همدان ضمن تاکید بر انجام بیشتر کار فرهنگی در جوار آستان های مقدس امام زادگان ، اظهار داشت: دهه کرامت فرصت خوبی برای انجام این امر و جذب بیشتر عموم مردم و بخصوص جوانان به بقاع متبرکه می باشد و باید به این امر مهم توجه بیشتری صورت پذیرد .

حجت الاسلام رستمی امام جمعه شهر مریانج ، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این همایش گفت: تکریم امامزادگان امری ضروری است که باید به آن دقت ویژه ای شود ، وی با اشاره به اهمیت و جایگاه امامزادگان در بین مردم افزود: امامزادگان باید به قطب فرهنگی در هر منطقه تبدیل گردند .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی با تاکید بر نقش بالا و بی بدیل شهدای مدافع حرم ، افزود که: امروز امنیت و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مرهون جانفشانی ها و مجاهدت های عظیم این افراد فداکار می باشد که در صف اول نبرد با دشمنان اسلام و وهابیت کوردل هستند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم پس از انجام مراسم مداحی و مولودی خوانی ، از خادمان و دست‌اندرکاران آستان مبارک حضرت شاهزاده حسین (ع) همدان ، با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر به عمل آمد .

انتهای پیام/

مربوطه به : اخبارآخرین عناوین

کلمات کلیدی:

کانال تلگرام بقاع نیوز امامزادگان

RSS

دیدگاه شما :